jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۶۵۴۲۲۲ ۱۹ اسفند ۱۳۹۲  |  ۱۵:۴۳

دبیرکل سازمان پیمان آتلانتیک شمالی در مصاحبه با یک نشریه آلمانی از روسیه خواست به تعهدات بین المللی خود پایبند باشد واعلام کرد : ناتو در کنار اوکراین قرار دارد.

ناتو در کنار اوکراین خواهد بود

آندرس فوگ راسموسن روز گذشته (یکشنبه) درمصاحبه ای که متن آن امروز توسط نشریه آلمانی «بیلد» منتشر شد، گفت : در دیدار با نخست وزیر موقت اوکراین از تعهدش برای یافتن راه حلی صلح آمیز استقبال کرده و به وی اطمینان دادم که ناتو در کنار اوکراین قرار دارد.

وی افزود: ما انتظار داریم که روسیه به تعهدات بین المللی خود پایبند باشد، نیروهای خود را بازگرداند و درهیچ منطقه ای از اوکراین دست به مداخله نزند. هیچ کس نباید در قرن بیست و یکم در نقشه جغرافیای اروپا مرز جدیدی ترسیم کند.

دبیرکل سازمان پیمان آتلانتیک شمالی (ناتو) پیش از این از اتخاذ تصمیمی مبنی بر تقویت همکاری ها با اوکراین و تجدید نظر در روابط با روسیه خبر داده بود.(ایرنا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
کدام دست در این خاک باد می‌کارد؟

کدام دست در این خاک باد می‌کارد؟

چهاردهم دی‌ماه امسال یک روز تلخ برای افغانستان بود. از پاکستان خبر رسید، ۱۰ معدنچی هزاره که گویا هفت نفر از آنها افغانستانی بوده‌اند توسط تروریست‌ها در ۵۰ کیلومتری شهر کویته، شبانه سر بریده شدند.

آخرین تنفس مصنوعی آمریكا به تروریست‌های سعودی

آخرین تنفس مصنوعی آمریكا به تروریست‌های سعودی

خشم ایالات متحده آمریكا از شكست در جنگ یمن، به نقطه اوج خود رسیده است. بن‌سلمان، بن‌زاید و دیگر مهره‌های واشنگتن در منطقه به نماد استیصال در برابر مقاومت تمام‌عیار انصارا... و نیروهای مقاومت یمن تبدیل شده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر