جهانبخش در سال ۲۰۱۲ به عنوان بازیکن جوان سال ایران انتخاب شد و به خوبی راه بازیکنانی چون علی دایی، جواد نکونام و مهدوی کیا را دنبال می کند.
کد خبر: ۶۵۴۲۰۰
علیرضا جهانبخش در تیررس منچستر یونایتد

آیا علیرضا جهانبخش را در فوتبال انگلیس می بینیم؟ این پرسش را نویسنده سایتsabotagetimes مطرح کرده و نوشته بازیکن ایرانی نایمخن اگر چه به تازگی وارد فوتبال اروپا شده اما عملکرد وی در فوتبال هلند آنقدر خوب بوده که توجه خیلی ها را جلب کند.

شفقنا ورزشی نوشت، این سایت در ادامه می نویسد ایران تا چند هفته دیگر چهارمین حضور خود در جام جهانی را تجربه خواهد کرد، و جهانبخش، بال تیم نایخمن هم به دنبال درخشش در سطح جهانی خواهد بود.

جهانبخش که در سال ۲۰۱۲ به عنوان بازیکن جوان سال ایران انتخاب شد به خوبی راه بازیکنانی چون علی دایی، جواد نکونام و مهدی مهدمی کیا را دنبال کرده و به فوتبال اروپا راه یافته است و خیلی سریع خود را با اوضاع فوتبال در این قاره وقف داده است.

یکی از باشگاههایی که احتمالا بازی جهانبخش را زیرنظر گرفته، منچستر یونایتد است. این موضوع محرمانه نیست که دیوید مویس بعد از ناکامی ویلفرد زاها در اولدترافورد، دنبال یک بازیکن سریع تند و تیز می گردد و یکی از نفراتی که مدنظرش است، آنتونی گریزمن بازیکن تیم رئال سوسیه داد است.

اما از آنجا که پاری سن جرمن و آرسنال هم به دنبال گریزمن هستند به دست آوردن وی برای منچستری که بعید است در لیگ قهرمانان اروپا هم به جایی برسد چندان ساده نخواهد بود. به این نکته هم باید توجه کرد که اگر یونایتد فصل بعد جایی در رقابتهای اروپایی نداشته باشد، این تیم باید دنبال بازیکنان گمنام تری باشد.

جهانبخش جوان می تواند گزینه خوبی برای منچستر باشد به خصوص آنکه کارلوس کروش سرمربی تیم ملی فوتبال ایران به مدت پنج سال دستیار فرگوسن در منچستریونایتد بوده و به خوبی با این باشگاه آشنا است.

علیرضا به خوبی می داند اگر در جام جهانی بازیهای خوبی به نمایش بگذارد و چشم های بیشتری را به خود جلب کند، می تواند در آینده ای نزدیک اشکان دژاگه هم وطن خود را که در فولام بازی می کند را بیشتر از قبل ببیند.

برچسب ها: جهانبخش
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۳
بهنام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۴۵ - ۲۰ اسفند ۱۳۹۲
۰
۰
انشاالله كه توی منچستر ببینیمت علیرضا
حسین.ازرشت
United States
۰۱:۵۶ - ۱۵ فروردين ۱۳۹۳
۰
۰
آرزوی موفقیت برای علیرضادارمرامین
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۴۳ - ۲۵ فروردين ۱۳۹۳
۰
۰
یكی ازبهترین بازیكنان ایران درجام جهانی خواهدبود چون هم جوانه وهم باتجربه

نیازمندی ها