jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۵۴۱۱۹   ۱۹ اسفند ۱۳۹۲  |  ۱۱:۲۰

سرمربی ناپولی پس از پیروزی مقابل رم تاکید کرد تنها تیمی که در این فصل جالوروسی را ۲ بار شکست داده بسیار موفق بوده است.

بنیتس: تیمی که ۲ بار رم را شکست دهد موفق است

سایت جام جم ورزشی - ناپولی در دیدار هفته بیست و هفتم سری A ایتالیا با نتیجه یک بر صفر مقابل رم به برتری رسید.

تنها گل این دیدار را خوزه ماریا کایخون در دقیقه 81 وارد دروازه حریف کرد تا تیمش را 55 امتیازی کرده و در رده سوم حفظ کند. رم هم با این شکست 58 امتیازی ماند تا در رتبه دوم قرار بگیرد.رافائل بنیتس در مورد این دیدار گفت: بارها دیده بودم که تیمم خوب بازی می‌کرد اما در نتیجه‌گیری موفق نبود. اکنون برای پیروزی مقابل تیم قدرتمندی مانند رم باید خیلی خوشحال باشیم. فکر می‌کنم ما تنها تیمی هستیم که رم را در این فصل دو بار شکست دادیم. به نظرم کارمان را خوب انجام داده‌ایم که اینچنین موفق بودیم.

بنیتس افزود: چندین بار در ضد حمله‌ها دچار مشکل شدیم و توپ را از دست دادیم. باید روی این موضوع کار کنیم. تلاش ما در کل بازی این بود که حمله‌های زیادی روی دروازه حریف داشته باشیم. از ابتدا به دنبال این هدف بودیم و به آن دست پیدا کردیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها