jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۵۴۰۹۷   ۱۹ اسفند ۱۳۹۲  |  ۱۰:۱۰

اخبار کوتاه از آبی‌پوشان در قطر

پژمان دوباره به استقلالی ها رسید

مدافع نیم‌فصل اول استقلال کنونی ام‌صلال شب گذشته در اردوی آبی‌پوشان حضور پیدا کرد.

پژمان دوباره به استقلالی ها رسید

سایت جام جم ورزشی - تیم فوتبال استقلال که روز گذشته برای دومین دیدار خود در لیگ قهرمانان آسیا به کشور قطر سفر کرده است در هتل میلینیوم مستقر شد.

اعضای تیم استقلال شب گذشته به استراحت پرداخته و خود را آماده تمرین امروز کردند.

*پژمان منتظری مدافع فصل گذشته و نیم‌فصل اول استقلال شب گذشته به اردوی آبی‌پوشان در قطر به صورت سرزده رفته و برخورد گرمی با اعضای کادر فنی تیم استقلال و بازیکنان این تیم داشت. منتظری بعد از جدایی از استقلال برای اولین بار با قلعه‌نویی روبرو شد و این بازیکن در خصوص وضعیت خود در کشور قطر و دلایل جدایی‌اش از استقلال با سرمربی این تیم صحبت کرد.

*ناظر قرقیزستانی ای‌اف‌سی نیز شب گذشته از وضعیت تیم استقلال در هتل گزارش تهیه کرد و در خصوص امکانات در اختیار گذاشته شده به نماینده ایران با مسئولان این تیم صحبت کرد.

*علی فتح‌الله‌زاده و حسن زمانی در اردو حضور دارند و آبی‌پوشان را همراهی می‌کنند.

*نشست خبری سرمربی تیم استقلال ساعت 11 و 30 دقیقه به وقت تهران و سرمربی الریان قطر ساعت 12 خواهد بود. همچنین جلسه پیش از بازی نیز بعد از پایان نشست خبری برگزار خواهد شد.

به گزارش فارس آبی‌پوشان استقلال از ساعت 18 و 30 دقیقه به وقت قطر در زمین اصلی ورزشگاه شهر دوحه آخرین تمرین خود را برگزار خواهند کرد.

دیدار تیم‌های الریان قطر و استقلال ایران از ساعت 19 فردا برگزار خواهد شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر