jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۵۴۰۹۷   ۱۹ اسفند ۱۳۹۲  |  ۱۰:۱۰

اخبار کوتاه از آبی‌پوشان در قطر

پژمان دوباره به استقلالی ها رسید

مدافع نیم‌فصل اول استقلال کنونی ام‌صلال شب گذشته در اردوی آبی‌پوشان حضور پیدا کرد.

پژمان دوباره به استقلالی ها رسید

سایت جام جم ورزشی - تیم فوتبال استقلال که روز گذشته برای دومین دیدار خود در لیگ قهرمانان آسیا به کشور قطر سفر کرده است در هتل میلینیوم مستقر شد.

اعضای تیم استقلال شب گذشته به استراحت پرداخته و خود را آماده تمرین امروز کردند.

*پژمان منتظری مدافع فصل گذشته و نیم‌فصل اول استقلال شب گذشته به اردوی آبی‌پوشان در قطر به صورت سرزده رفته و برخورد گرمی با اعضای کادر فنی تیم استقلال و بازیکنان این تیم داشت. منتظری بعد از جدایی از استقلال برای اولین بار با قلعه‌نویی روبرو شد و این بازیکن در خصوص وضعیت خود در کشور قطر و دلایل جدایی‌اش از استقلال با سرمربی این تیم صحبت کرد.

*ناظر قرقیزستانی ای‌اف‌سی نیز شب گذشته از وضعیت تیم استقلال در هتل گزارش تهیه کرد و در خصوص امکانات در اختیار گذاشته شده به نماینده ایران با مسئولان این تیم صحبت کرد.

*علی فتح‌الله‌زاده و حسن زمانی در اردو حضور دارند و آبی‌پوشان را همراهی می‌کنند.

*نشست خبری سرمربی تیم استقلال ساعت 11 و 30 دقیقه به وقت تهران و سرمربی الریان قطر ساعت 12 خواهد بود. همچنین جلسه پیش از بازی نیز بعد از پایان نشست خبری برگزار خواهد شد.

به گزارش فارس آبی‌پوشان استقلال از ساعت 18 و 30 دقیقه به وقت قطر در زمین اصلی ورزشگاه شهر دوحه آخرین تمرین خود را برگزار خواهند کرد.

دیدار تیم‌های الریان قطر و استقلال ایران از ساعت 19 فردا برگزار خواهد شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها