jamejamonline
ورزشی ورزش های توپی کد خبر: ۶۵۳۹۵۰   ۱۸ اسفند ۱۳۹۲  |  ۱۸:۲۳

بازی برگشت نیمه نهایی لیگ برتر والیبال

کاله از ارومیه انتقام گرفت

کاله از ارومیه انتقام گرفت

در بازی برگشت نیمه‌نهایی لیگ برتر والیبال کاله 3 بر یک ارومیه را شکست داد تا تکلیف فینالیست در بازی سوم این دو تیم مشخص شود.

سالن 12 هزار نفری آزادی تهران شاهد حضور حدود 2 تا 3 هزار هوادار آملی و ارومیه‌ای بود که برای تشویق تیم محبوب‌شان به سالن آمده بودند. شهرداری ارومیه که بازی رفت مرحله نیمه‌نهایی را 3 بر صفر به سود خود تمام کرده بود، در بازی برگشت انگیزه زیادی داشت تا کار را تمام کند. ارومیه‌ها ست اول مسابقه را طوفانی آغاز کردند و 25 – 19 پیروز شدند. بازی خوب پوریا فیاضی و سعید مصطفی‌وند باعث شد تا آن‌ها در ست اول بازی با اختلاف 6 امتیاز پیروز شوند اما در ادامه پاس‌های طلایی نیکو پاسور هلندی تیم کاله جواب داد تا کاله دو ست پیاپی را به سود خود تمام کند. فرهاد ظریف، لیبروی کاله نقش موثری در پیروزی تیمش در این مسابقه داشت. او به تنهایی چند امتیاز را در ناباوری برای کاله به ارمغان آورد.

به این ترتیب کاله 3 بر یک و با امتیازهای 25 – 19 ، 23 -25 ، 20 -25 و 25-22 پیروز شد. به این ترتیب با احتساب نتیجه رفت و برگشت در نیمه نهایی هر دو تیم یک پیروزی به دست آوردند و تکلیف فینالیست در بازی سوم این دو تیم که روز سه‌شنبه برگزار می‌شود، مشخص خواهد شد. / ایسنا

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها