jamejamonline
ورزشی ورزش های توپی کد خبر: ۶۵۳۹۵۰   ۱۸ اسفند ۱۳۹۲  |  ۱۸:۲۳

بازی برگشت نیمه نهایی لیگ برتر والیبال

کاله از ارومیه انتقام گرفت

کاله از ارومیه انتقام گرفت

در بازی برگشت نیمه‌نهایی لیگ برتر والیبال کاله 3 بر یک ارومیه را شکست داد تا تکلیف فینالیست در بازی سوم این دو تیم مشخص شود.

سالن 12 هزار نفری آزادی تهران شاهد حضور حدود 2 تا 3 هزار هوادار آملی و ارومیه‌ای بود که برای تشویق تیم محبوب‌شان به سالن آمده بودند. شهرداری ارومیه که بازی رفت مرحله نیمه‌نهایی را 3 بر صفر به سود خود تمام کرده بود، در بازی برگشت انگیزه زیادی داشت تا کار را تمام کند. ارومیه‌ها ست اول مسابقه را طوفانی آغاز کردند و 25 – 19 پیروز شدند. بازی خوب پوریا فیاضی و سعید مصطفی‌وند باعث شد تا آن‌ها در ست اول بازی با اختلاف 6 امتیاز پیروز شوند اما در ادامه پاس‌های طلایی نیکو پاسور هلندی تیم کاله جواب داد تا کاله دو ست پیاپی را به سود خود تمام کند. فرهاد ظریف، لیبروی کاله نقش موثری در پیروزی تیمش در این مسابقه داشت. او به تنهایی چند امتیاز را در ناباوری برای کاله به ارمغان آورد.

به این ترتیب کاله 3 بر یک و با امتیازهای 25 – 19 ، 23 -25 ، 20 -25 و 25-22 پیروز شد. به این ترتیب با احتساب نتیجه رفت و برگشت در نیمه نهایی هر دو تیم یک پیروزی به دست آوردند و تکلیف فینالیست در بازی سوم این دو تیم که روز سه‌شنبه برگزار می‌شود، مشخص خواهد شد. / ایسنا

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر