jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۵۳۰۹۶   ۱۶ اسفند ۱۳۹۲  |  ۱۶:۴۶

در صفحات اجتماعی و شخصی برخی از فوتبالیست ها چیزهای خیلی جالبی می توانید ببینید از جمله اینکه چند بار هوس می کنند ازدواج کنند!

فوتبالیستی که در 3 ماه 2 بار نامزد کرد!

سایت جام جم ورزشی - (....) در یکی از تیم های لیگ برتری بازی می کند و خیلی هم مطرح است. این فوتبالیست جوان هم فیسبوک دارد و هم اینستاگرام و گاهی اوقات گاف هایی در این دو صفحه می دهد که نظیر ندارد. البته بلافاصله بعد از این گاف ها او به سرعت آن را پاک می کند اما به هر حال تمام این گاف ها باعث نشده تا او در زمینه عکس و مطلب گذاشتن در فضای مجازی کمی مهارت و تجربه داشته باشد. آخرین گاف او مربوط به همین هفته اخیر است . او اخیرا عکسی از خود و دخترخانمی که آن را نامزد و همسر آینده خود معرفی کرده بود در اینستاگرام گذاشت این در حالی است که حدود دو ماه قبل تر از آن با دختر دیگری عکس گرفت و آن را بر روی فیسبوک قرار داد و این بشارت را به همه داده بود که به زودی با این دختر ازدواج می کند! البته این بازیکن عکس دومی را هم را از روی صفحه شخصی خود برداشت اما بعید نیست چند هفته دیگر نامزد جدیدش را دوباره به همه معرفی کند!

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
یوسف ع
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۲۴ - ۱۳۹۲/۱۲/۱۶
در میدان فوتبال كه غلطی نكردند وتمام هواداران از این ورزش دلسرد و نا امید شدند و چونكه دیگر هیچكس برای اینها تره خرد نمیكنه سراغ قرتی بازی و لاابالی گری میرن از اصحاب محترم رسانه بخاطر خون شهدای عزیز وجانبازان استدعا دازیم كه به این قرتیها اینقدر بها ندهند
۰
۰

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها