jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۵۳۰۸۷   ۱۶ اسفند ۱۳۹۲  |  ۱۶:۴۹

پیشنهاد یک و نیم میلیاردی به ملوان

اسکوکیچ می خواهد گران ترین تاریخ لیگ برتر شود

دراگان اسکوکیچ سرمربی ملوان بندرانزلی می خواهد با پیشی گرفتن از علی دایی و امیر قلعه نویی گران ترین مربی تاریخ لیگ برتر شود.

اسکوکیچ می خواهد گران ترین تاریخ لیگ برتر شود

سایت جام جم ورزشی - دراگان اسکوچیچ که فصل گذشته با رقم قرارداد 120 هزار دلاری به تیم ملوان پیوسته بود، در مذاکراتی که با مسئولان و مدیران این باشگاه انجام داده برای فصل آینده درخواست دستمزد 500 هزار دلاری کرده است که اگر هر دلار را 3 هزار تومان حساب کنیم رقم درخواستی او یک و نیم میلیارد تومان می‌شود. این در حالی است که اسکوچیچ به مدیران باشگاه گفته هیچ قولی هم برای کسب سهمیه آسیایی یا عنوان قهرمانی نمی‌دهم، ضمن اینکه بازیکنان مد نظرم را هم باید جذب کنید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر