jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۵۳۰۳۰   ۱۶ اسفند ۱۳۹۲  |  ۱۵:۰۴

رسوایی های اخیر نخست وزیر ایتالیا و محکومیت وی باعث شده بود تا برخی گمان کنند دوران حضور او در باشگاه میلان به عنوان مالک به سر رسیده است.

برلوسکونی: هیچ کس نمی تواند میلان را از من بگیرد

سایت جام جم ورزشی - سیلویو برلوسکونی نخست وزیر سابق ایتالیا که از 27 سال پیش مالکیت میلان را در دست دارد هرگونه اخبار مبنی بر فروش باشگاه میلان را تکذیب کرد. او اطمینان داد که هرگز برنامه ای در این باره نداشته و نخواهد داشت. وی در این باره گفت:« باید بگویم که هرگز برنامه ای برای فروش میلان ندارم. هر گونه اخبار در این مورد شایعه ای بی اساس است که ارزش بحث کردن ندارد. هیچ کس نمی تواند میلان را از من بگیرد و حتی هواداران هم نمی خواهند میلان در دست اشخاص دیگری باشد.»

شایان ذکر است پس از کمرنگ شدن حضور برلوسکونی در باشگاه میلان به دلیل محکومیت کیفری اش دختر 29 وی به نام باربارا نقش پررنگ تری در باشگاه پیدا کرده و هم اکنون از او به عنوان نایب رییس آینده باشگاه میلان یاد می کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر