jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۵۲۰۹۹   ۱۳ اسفند ۱۳۹۲  |  ۱۲:۱۰

جام جهانی یا لیگ قهرمانان اروپا؟

بنزما: نمی توانم یکی را انتخاب کنم

جام جهانی اهمیت بسیار زیادی دارد اما با این وجود برخی نمی توانند اهمیت آن را بالاتر از لیگ قهرمانان اروپا بدانند.

بنزما: نمی توانم  یکی را انتخاب کنم

سایت جام جم ورزشی - یکی از این بازیکنان کریم بنزما ملی پوش فرانسوی رئال مادرید است. وی گفت: تمایز بین لیگ قهرمانان اروپا و جام جهانی برای من بسیار سخت است. واقعا نمی توانم یکی را انتخاب کنم. هر دو مهم هستند و البته فتح هر کدام برای من در هر دو تیم ملی فرانسه و رئال مادرید محتمل است.

وی در گفت و گوی خود با مارکا افزود: باشگاه و تیم ملی زمین تا آسمان با یکدیگر تفاوت دارند. یک بازیکن با باشگاه هر روز کار می کند اما تیم ملی به مقطع خاصی تعلق دارد. البته جام جهانی زیباترین چیزی است که می تواند اتفاق بیفتد. حضور در این رقابت ها بالاترین چیزی می تواند باشد که یک بازیکن تجربه کند اما با این حال من آن را بالاتر از لیگ قهرمانان اروپا قرار نمی دهم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها