jamejamonline
ورزشی ورزش های توپی کد خبر: ۶۵۱۷۵۰   ۱۲ اسفند ۱۳۹۲  |  ۱۳:۱۹

درخواست بیجاری از وزارت ورزش و جوانان

ملی پوش هندبال: به اعتراض ما رسیدگی کنید

مهدی بیجاری ملی پوش هندبال ایران از وضعیت حاکم بر فدراسیون هندبال انتقاد کرد.

ملی پوش هندبال: به اعتراض ما رسیدگی کنید

مهدی بیجاری که اخیرا همراه تیم ملی هندبال در رقابت های قهرمانی آسیا شرکت کرده بود و سهمیه جهانی را با دیگر اعضای تیم به دست آورد جزو اعتراض کنندگان به عملکرد فدراسیون هندبال است.وی به خبرنگار جام جم ورزشی گفت: ملی پوشان هندبال از شرایط سختی که در این ورزش دارند خسته شده اند.ما مدت هاست به فدراسیون معترضیم اما توجهی به ما نمی شود.فدراسیون هندبال با منتقدین در روزنامه ها و ورزشکارانی که عملکرد هندبال را نقد می کنند به شدت برخورد کرده و حتی آنها را از فعالیت محروم می کند.بعد از تجمع پیشکسوتان هندبال در وزارت ورزش و جوانان انتظار داشتیم این وزارتخانه ترتیب اثری بدهد اما متاسفانه این چنین نشد.اینک ملی پوشان هم قسم شده اند و نامه اعتراض آمیزی را به امضای همه رسانده اند تا به وضعیت هندبال رسیدگی شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر