jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۵۱۷۳۲   ۱۲ اسفند ۱۳۹۲  |  ۱۲:۳۶

مربی سرشناس ورزش کشورمان مدتهاست با مشکل بزرگی مواجه شده و تا به امروز نیز اقدامی در جهت رفع آن صورت نگرفته است.

دردسر بزرگ مربی سرشناس ورزش ایران!

به گزارش جام جم ورزشی، یکی از مربیان سرشناس ورزش کشورمان که محبوبیت بسیاری نیز در میان اهالی ورزش دارد، از سال ها قبل با مشکل بزرگی مواجه بوده است،به واسطه همین مشکل هم این مربی نمی تواند وارد کشورهای عضو پیمان شینگن شود.
ماجرا از این قرار است که در گذشته نسبتا دور برای این مربی سرشناس در یکی از کشورهای اروپایی عضو پیمان شینگن، پرونده قضایی درست شد و بدین ترتیب وی نمی تواند به برخی از کشورهای اروپایی سفر کند.
همین مشکل سبب شده که وی بسیاری از سفرهای اروپایی تیم های تحت مدیریتش را از دست دهد.
نکته عجیب ماجرا آنجاست که برخی از مدیران ورزش ما از مشکل بزرگ این مربی سرشناس مطلع هستند، اما تا به امروز اقدامی در جهت برطرف کردن آن انجام نداده اند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها