jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۵۱۷۳۲   ۱۲ اسفند ۱۳۹۲  |  ۱۲:۳۶

مربی سرشناس ورزش کشورمان مدتهاست با مشکل بزرگی مواجه شده و تا به امروز نیز اقدامی در جهت رفع آن صورت نگرفته است.

دردسر بزرگ مربی سرشناس ورزش ایران!

به گزارش جام جم ورزشی، یکی از مربیان سرشناس ورزش کشورمان که محبوبیت بسیاری نیز در میان اهالی ورزش دارد، از سال ها قبل با مشکل بزرگی مواجه بوده است،به واسطه همین مشکل هم این مربی نمی تواند وارد کشورهای عضو پیمان شینگن شود.
ماجرا از این قرار است که در گذشته نسبتا دور برای این مربی سرشناس در یکی از کشورهای اروپایی عضو پیمان شینگن، پرونده قضایی درست شد و بدین ترتیب وی نمی تواند به برخی از کشورهای اروپایی سفر کند.
همین مشکل سبب شده که وی بسیاری از سفرهای اروپایی تیم های تحت مدیریتش را از دست دهد.
نکته عجیب ماجرا آنجاست که برخی از مدیران ورزش ما از مشکل بزرگ این مربی سرشناس مطلع هستند، اما تا به امروز اقدامی در جهت برطرف کردن آن انجام نداده اند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر