jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۵۱۳۲۵   ۱۱ اسفند ۱۳۹۲  |  ۱۲:۴۲

لیورپول دیگر برنده بزرگ هفته بیست و هشتم لیگ برتر بود. این تیم در خانه ساوتهمپتون به پیروزی 3 بر صفر رسید.

راجرز: همه لیورپول را از یاد برده اند

سایت جام جم ورزشی - لوئیز سوارز در دقیقه 13 و استرلینگ 58 و جرارد 90 (پنالتی) برای لیورپول در این مسابقه گلزنی کردند. براندان راجرز سرمربی لیورپول در این باره گفت: همه درباره قهرمانی چلسی، آرسنال و یا منچسترسیتی صحبت می کنند، گویا همه لیورپول را از یاد برده اند. ما بدون در نظر گرفتن این شرایط بر روی هدفمان تمرکز کرده ایم. وی افزود: ما فقط می خواهیم بیشتر و بیشتر پیشرفت کنیم و به آنچه که می خواهیم برسیم. زمان که بگذرد ما قدرتمندتر می شویم. راجرز خاطرنشان کرد: می خواهیم پیش از هر چیزی از زیبا بازی کردن لیورپول لذت ببرم. ما باید از این حیث در میان دیگر تیم ها حرف اول را بزنیم.

راجرز درباره صدمین بازی ستاره تیمش یعنی لوییز سوارز در لیگ برتر گفت: رسیدن به چنین رکوردی خیلی سخت است. او عملکرد خوبی نشان داد و با گلی که زد موقعیت خود را در صدر جدول گلزنان لیگ برتر و البته اروپا بهبود داد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها