jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۵۱۲۷۸   ۱۱ اسفند ۱۳۹۲  |  ۱۰:۴۹

ادعای رییس کمیته انضباطی

عکس های رحمتی اتهامی را ثابت نمی کند

۱

مهدی رحمتی به دلیل حرکتی که در دیدار استقلال و ملوان انجام داد شش میلیون تومان جریمه شده است.

عکس های رحمتی اتهامی را ثابت نمی کند

سایت جام جم ورزشی - اسماعیل حسن‌زاده درباره جریمه شش میلیون تومانی سید مهدی رحمتی، دروازه‌بان فوتبال استقلال که با انتقادهایی همراه شده است، اظهار کرد: قبلا هم گفته بودم آنچه در انزلی اتفاق افتاد با گمانه‌زنی‌های بعد از بازی فرق می‌کرد. نه رفتار ملوانی‌ها آن طور بود که مشمول محرومیت شود و نه حرکات افراد و بازیکنانی مثل سید مهدی رحمتی. تشخیص ما این بود که اگر چه رحمتی مانند برخی بازیکنان دیگر از جمله پژمان نوری و حنیف عمران زاده آن خویشتن‌داری‌های لازم که موجب تحریک تماشاگران نشود را به نوعی انجام نداد، اما رفتارش هم مشمول محرومیت نمی‌شود.

وی درباره عکس‌هایی که از حرکت عجیب رحمتی منتشر شده است، گفت: اگر این عکس‌ها درست باشد و ثابت کند که رحمتی یک حرکت غیر اخلاقی انجام داده و کمیته‌ انضباطی پس از بررسی‌ها و تحقیقات لازم به این نتیجه‌ برسد بحثش متفاوت خواهد بود و ما در آن صورت برخورد دیگری خواهیم داشت، اما عکس های فعلی از نظر ما واضح نیست.

رییس کمیته‌ انضباطی در پاسخ به این سوال که آیا شما زمان زیادی برای بررسی عکس‌ها نیاز دارید و آیا تشخیص چنین چیزی واقعا زمانبر است، به ایسنا گفت: ببینید در یکی از عکس‌ها دستان رحمتی دستکش هست و در دیگری نیست. همین برای ما شبهه ایجاد کرده است، ضمن این که در هیچ کدام از گزارش‌های ناظر داوری مسابقه و ... هم چنین چیزی وجود ندارد و ما خودمان هم چیزی ندیدیم. بنابراین نباید صرفا بر اساس یک عکس قضاوت می‌کردیم. تکلیف آن دو عکس هم همان طور که گفتم روشن است و هنوز برای ما واضح و اثبات شده نیست. بنابراین کمیته‌ انضباطی که باید هر چه زودتر حکم بازی استقلال و ملوان را صادر می‌کرد، فعلا بر اساس آنچه از رفتار رحمتی اثبات شده جریمه شش میلیونی برایش در نظر گرفته و اگر در بررسی‌های بعدی به نتایج دیگری از رفتار او برسیم، برخورد دیگری خواهیم داشت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
حمید آبی
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۴۰ - ۱۳۹۲/۱۲/۱۲
بهتره كل استقلال را محروم كنند تا تیمهای دیگه لذت ببرند و آقای قلعه نوئی هم خودش یكنفره بره داخل زمین!آخر چرا برای قهرمان شدن به زور بازوی خودشان اتكا نمی كنند و فقط در صدد ضربه زدن به استقلال هستند!؟
۰
۰

یادداشت

بیشتر
ما حتما می توانیم

ما حتما می توانیم

خواهر و برادری ژاپنی با هم مدال طلای المپیک توکیو را صید کردند! هر دو جودوکار هستند و هر دو در یک روز در فینال مسابقات حریفان فرانسوی و گرجستانی خود را شکست دادند و قهرمان المپیک شدند.

نابودگر!

نابودگر!

 در سال‌های اخیر بسیار از این گفتیم که فلان مربی مزدور است و فلان ورزشکار هم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر