jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۵۰۹۳۹   ۱۰ اسفند ۱۳۹۲  |  ۱۳:۴۹

اصولا فقط این مربی است که تعیین می کند چه کسی به تیم ملی دعوت شود و چه کسی دعوت نشود، اما گاهی اوقات اتفاقات دیگری می افتد.

محبوبی که منفورترین بازیکن لیگ برتری شد/عکس

سایت جام جم ورزشی - تام کلورلی بازیکن تیم منچستریونایتد از سوی هاجسون به تیم ملی انگلیس دعوت شد تا در دیدار دوستانه با دانمارک به میدان برود اما دعوت او به تیم ملی که پیش از این 13 بازی ملی برای تیم ملی انجام داده به شدت با مخالفت هواداران انگلیسی روبرو شده است. هم اکنون در فضای مجازی کمپینی برای اعتراض به هاجسون شکل گرفته است و تاکنون 4000 هوادار توماری را علیه او امضا کرده اند. خواسته این هواداران این است که کلورلی به عنوان یکی از ناکارآمدترین بازیکنان تاریخ فوتبال انگلیس جایی در جام جهانی 2014 نداشته باشد. به اعتقاد هواداران فوتبال انگلیس کلورلی در 13 بازی قبلی خود بسیار بد بازی کرده است و او شایسته حضور در تیم ملی نیست. کلورلی که از سوی فرگوسن "بازیکن خاص" معرفی شده بود در حال تبدیل شدن به بازیکن محبوبی بود اما بازی های ضعیف او درتیم ملی ورق را برگرداند به گونه ای که این بازیکن منفور هم اکنون توماری را علیه خود در فضای مجازی می بیند که 4000 نفر زیر آن را امضا کرده اند:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها