jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۵۰۶۴۵   ۰۹ اسفند ۱۳۹۲  |  ۱۴:۱۵

کلوپ شاید سرمربی بعدی بارسا باشد

اسپانیایی ها یک آلمانی را می خواهند/عکس

یورگن کلوپ سرمربی دورتموند شاید سرمربی بعدی بارسلونا باشد. اسپانیایی ها در یک نظر سنجی این مربی را حتی به مربیان هموطن خودشان هم ترجیح دادند.

اسپانیایی ها یک آلمانی را می خواهند/عکس

سایت جام جم ورزشی - پس از اینکه لیست پنج نفره ای از جانشینان احتمالی تاتا مارتینو سرمربی کنونی بارسلونا تهیه شد سایت اسپورت کاتالونیا یک نظر سنجی انجام داد تا هواداران باسلونا از میان این پنج مربی گزینه دلخواه خود را معرفی کنند.

پس از کلوپ آلمانی که در رای‌گیری بیش از 8 هزار نفر در حدود 52 درصد آرا را به خود اختصاص داد، با فاصله زیاد لوئیس انریکه موفق شد 27 درصد آرا را بدست آورد.

دیگو سیمئونه سرمربی آرژانتینی و فعلی اتلتیکو مادرید 10 درصد آرا را کسب کرد و ارنستو والورده با کسب 8 درصد آرا در جایگاه چهارم قرار گرفت.

آندره ویاس بوآس سرمربی اخراجی تاتنهام انگلیس هم رای 3 درصدی بدست آورد و در جایگاه چهارم قرار گرفت:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها