jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۵۰۶۳۵   ۰۹ اسفند ۱۳۹۲  |  ۱۴:۰۸

امیدوارم در لیست نهایی باشم

بختیار رحمانی: این آخرین فرصت من است

کاپیتان ملی پوش تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: می دانم که این آخرین فرصت من برای حضور در فهرست نهایی تیم ملی است

بختیار رحمانی: این آخرین فرصت من است

سایت جام جم ورزشی - بختیار رحمانی که یکی از بازیکنان دعوت شده به اردوی تیم ملی فوتبال ایران است در حاشیه تمرین صبح امروز جمعه این تیم به خبرنگاران حاضر در کمپ تیم ملی گفت: به نظرم می شد بازیکنان بیشتری از فولاد به تیم ملی دعوت شوند. البته همین که سه بازیکن از فولاد به اردو دعوت شده اند جای خوشحالی دارد و این امیدواری را داریم که با عملکرد خوب در لیگ قهرمانان آسیا برای اردوهای بعدی بازیکنان بیشتری از فولاد دعوت شوند.

وی با اشاره به دعوت خودش به اردوی تیم ملی گفت: می دانم که برای حضور در جام جهانی این آخرین فرصت من است که بتوانم خودم را نشان دهم و اعتماد کادر فنی را به خود جلب کنم. امیدوارم بتوانم در تمرینات و بازی های تدارکاتی نمایش خوبی داشته باشم و در فهرست نهایی تیم ملی قرار بگیرم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها