jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۵۰۲۸۰   ۰۷ اسفند ۱۳۹۲  |  ۱۷:۵۶

تراکتورسازی 10 نفره الاتحاد عربستان را برد

اولین 3 امتیاز آسیایی به نام سرخ های تبریز

۱

تراکتورسازی تبریز با شایستگی بر الاتحاد عربستان پیروز شد تا اولین سه امتیاز آسیایی را به نام خود بنویسد .

اولین 3 امتیاز آسیایی به نام سرخ های تبریز

به گزارش جام جم ورزشی ، تراکتورسازان در شرایطی این بازی را به سود خود رقم زدند که از دقیقه 59 و بر روی اخراج علی کریمی ، بیش از 30 دقیقه را ده نفره برابر حریف قدرتمند خود بازی کردند .

کریم انصاری فرد در دقیقه 82 بازی به تنهایی به قلب دفاع حریف زد تا با دریبل دو بازیکن و ضربه ای دقیق توپ را به تور دروازه الاتحاد عربستان بنشاند و ورزشگاه را از شادی به حد انفجاد برساند . تماشاگران خونگرم و متعصب تبریزی در این بازی با حضور یکپارچه در ورزشگاه یادگار امام (ره ) شهرشان در راه پیروزی تراکتورسازی سنگ تمام گذاشتند تا 3 امتیاز شیرین و دستگرمی به حساب سرخ های دیار آذربایجان نوشته شود . تراکتورسازی در شرایطی با یک گل در این بازی پیروز شد که انصافا تیم برتر میدان بود و چندین فرصت خوب گلزنی را از دست داد ، بویژه تا زمیانی که علی کریمی در میانه زمین با دوندگی زیاد و پاس های خوبش میانداری می کرد . اما وقتی کریمی با گرفتن کارت زرد دوم ، کارت قرمز را جلوی چشمان خود دید و در میان تشویق بی امان هواداران تراکتورسازی زمین بازی را ترک کرد ، الاتحاد تا حدود زیادی جلو کشید تا میزبان خود را به تسلیم وا دارد . لیکن نه تنها چنین نشد بلکه کریم انصاری فرد با گل زیبای خود ، مزد تراکتورسازان را داد تا تماشاگران حاضر در ورزشگاه از انجام بازی غیرتی بازیکنان شایسته خود حسابی مسرور شوند . تونی اولویرای پرتغالی نیز در پایان بازی با انجام حرکات خاص خویش به نویی از تماشاگران تشکر کرد تا یادگارامام تبریز در یک روز با شکوه ، نماینده فوتبال ایران را در آسیا سرافراز ببیند .

تیم های العین امارات و لخویا قطر دیگر تیم های حاضر در گروه تراکتورسازی هستند .

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
حمید آبی
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۴۳ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۸
شاهنامه آخرش خوشه!
۰
۰

یادداشت

بیشتر
پیامی که دربی برای فوتبال ایران داشت

پیامی که دربی برای فوتبال ایران داشت

امیر حاج‌رضایی کارشناس فوتبال درباره دربی اخیر پایتخت یادداشتی را در اختیار روزنامه جام جم قرار داده و این مسابقه را تجزیه و تحلیل کرده است. یادداشت این کارشناس را در ادامه بخوانید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر