jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۴۸۵۵۰ ۰۳ اسفند ۱۳۹۲  |  ۱۲:۱۵

اسطوره اینتر حرف آخر را زد

زانتی: تا ابد به باشگاه وفادارم

وفاداری به باشگاه در فوتبال ایران محلی از اعراب ندارد اما در آن سوی آب ها اوضاع خیلی متفاوت است.

زانتی: تا ابد به باشگاه وفادارم

سایت جام جم ورزشی - فرانچسکو توتی، پائولو مالدینی، الساندرو نستا، استیون جرارد و .. بازیکنانی هستند که همیشه به باشگاه های خود وفادار ماندند و هرگز رنگ پیراهن خود را برای پول و مسائل مادی تغییر ندادند. خاویز زانتی کاپیتان آرژانتینی اینترمیلان نیز یکی از همین بازیکنان است.

دو روز پیش بود که خوزه مورینیو سرمربی پرتغالی چلسی در اظهار نظری عجیب اعلام کرد علاقه زیادی به جذب خاویر زانتی بازیکن 40 ساله و آرژانتینی اینترمیلان دارد.به فاصله دو روز از این اظهار نظر زانتی ضمن تشکر از مورینیو اعلام کرد که هرگز قصد جدایی از اینتر را ندارد. وی در این مورد گفت: صادقانه بگویم که ارتباط خیلی خوبی با مورینیو دارم، ما مرتب با هم در تماس هستیم اما با هم هرگز درباره چیزهایی درباره پیوستن من به چلسی صحبت نکرده ایم. زانتی افزود: هواداران اینترمیلان می دانند که من تا چه اندازه اینترمیلان را دوست دارم. اینترمیلان زندگی من است و می خواهم تا ابد به آن وفادار بمانم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
خبرهای مرتبط

یادداشت

بیشتر
انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب فرهاد مجیدی یک انتخاب منطقی برای استقلال نبود. احساسی او را انتخاب کردند، درست مثل همین حالا که دارند احساسی و به خاطر فشار تماشاگر، آندره‌آ استراماچونی را سرمربی استقلال می‌کنند.

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر