jamejamnashriyat
کد خبر: ۶۴۸۴۱۰   ۰۲ اسفند ۱۳۹۲  |  ۲۰:۳۲

یک شهروند از قم: ای کاش مسئولان در مورد گران نشدن بنزین و دیگر حامل‌ها تصمیم مقتضی می‌گرفتند.

سامره از گرگان: بیش از پنج ماه است که برای گرفتن کنتور برق 350 هزار تومان واریز کرده‌ام، ولی اکنون اداره برق اعلام می‌کند که کنتور برق نداریم. تکلیف ما بعد از این چند ماه چیست؟

توکلی شهمیرزادی از قائمشهر: ترمینال قائمشهر متاسفانه نه نظافت خوبی دارد و نه فضای سبز مناسبی. از مسئولان شهری می‌خواهیم به این وضع رسیدگی کنند.

یک شهروند: چرا در قبوض گاز برای گرفتن پول از مردم از بخش‌هایی نظیر مالیات بر ارزش‌افزوده یا عوارض گازرسانی استفاده کرده‌اند تا مردم هزینه بیشتری برای گاز بپردازند.

جمعی از شهروندان: با گران شدن قیمت بنزین و گازوئیل، قیمت تمامی اجناس افزایش می‌یابد. آیا دولت این‌گونه می‌خواهد جلوی تورم و گرانی را بگیرد؟

یک شهروند: از مسئولان می‌خواهیم به وضع کاری نیروهای قراردادی نیز رسیدگی کنند.

کریمیان از تهران: از سال 86 برای مسکن مهر در فرون‌آباد ثبت‌نام کرده، ولی تاکنون آن را به ما تحویل‌نداده‌اند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نباید دوباره معطل غرب شویم

نباید دوباره معطل غرب شویم

تحولاتی که در ارتباط با برنامه هسته‌ای ایران در روزهای اخیر در اروپا و با حمایت آمریکا در حال رخ دادن است عمدتا به‌دلیل موضع قاطع ایران در اجرای حرف قطعی است که مقام معظم رهبری اعلام کردند مبنی بر این‌که تا وقتی لغو تحریم‌ها به صورت کامل صورت نگیرد ما نیز به تعهدات برجامی خودمان باز نخواهیم گشت و فقط وقتی آمریکا به‌صورت عملی، تحریم‌ها را بردارد و این مساله راستی‌آزمایی شود آن زمان ایران هم حاضر است بار دیگر تعهدات برجامی خود را به‌صورت کامل اجرا کند.

چراغ سبز به کرونا و سفر

چراغ سبز به کرونا و سفر

براساس آخرین اطلاعات می‌توان گفت وضعیت کرونا در کشور بسیار شکننده است، چراکه وضعیت ‌ ۱۱ شهرستان ‌قرمز، ۳۲شهرستان نارنجی، ۲۵۱ شهرستان زرد و ۱۵۴ شهرستان نیز آبی گزارش شده است.

گفتگو

بیشتر
ورزش، رمز سلامت در سالمندی

در گفت‌وگو با دکتر ایرج عبداللهی، عضو هیأت‌مدیره انجمن فیزیوتراپی ایران با بهترین فعالیت‌ های ورزشی برای سالمندان آشنا می‌شویم

ورزش، رمز سلامت در سالمندی

زمزمه‌های ناامیدکننده

گفت‌وگو با محمد مرندی درباره اخبار ضد و نقیض رسانه‌های خارجی مبنی بر «گفت‌وگو‌های امیدوار کننده ایران و غرب»

زمزمه‌های ناامیدکننده

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
حراجی جراحی!

درآمد بالا و ریسک کم عمل جراحی زیبایی سبب شده برخی پزشکان برخلاف تخصص‌شان به این بازار رو بیاورند

حراجی جراحی!

پیشخوان

بیشتر