jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۶۴۷۹۲۰   ۳۰ بهمن ۱۳۹۲  |  ۱۸:۰۷

ولیعهد انگلیس که به عربستان سعودی سفر کرده است در مراسم رقص شمشیر با حضور مقامات این کشور حضور یافت.

وقتی ولیعهد انگلستان عربی می‌رقصد

شاهزاده چارلز، ولیعهد انگلیس و وارث تاج و تخت این کشور در این مرسام لباس عربی «دشداشه» به تن داشت و یک دستار و یک خنجر تشریفاتی نیز به همراه داشت.حضور شاهزاده چارلز در این مراسم در حاشیه فستیوال «جنادریه» است که هرساله با هدف آشنایی با فرهنگ عربستان برگزار و به مدت 17 روز ادامه دارد.

شاهزاده چارلز به درخواست دفتر کشورهای مشترک المنافع و امور خارجه انگلیس بریا یک سفر سه روزه به خاورمیانه راهی ریاض شده ،وی پس از آن راهی قطر می‌شود.

این دهمین سفر رسمی شاهزاده چارلز به عربستان سعودی محسوب می شود.(نامه نیوز)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
برجام دیگر اولویت اول نیست

برجام دیگر اولویت اول نیست

آنچه در جریان سفر وزیر خارجه کشورمان به نیویورک اتفاق افتاد حکایت از اصل نوینی در سیاست خارجی ایران دارد و اگر این نگاه ادامه پیدا کند و نهادهای داخلی مرتبط با حوزه خارجی بتوانند از ظرفیت به‌وجود آمده در دولت سیزدهم به درستی استفاده کنند، می‌توانیم شاهد پیشرفت جدی در توسعه مناسبات ایران با کشورهای مختلف به‌ویژه همسایگان باشیم.

طالبان باید خودش را ثابت کند

طالبان باید خودش را ثابت کند

اخباری که از افغانستان درباره عملکرد طالبان می‌رسد نشانگر این است که بیشتر باید درباره این جریان تامل کرد و به عبارتی هنوز برای قضاوت درباره این‌که آیا ماهیت این گروه تغییر کرده و طالبان امروز با طالبان دیروز فرق می‌کند زود است.

حرکت پرشتاب قطار افول ایالات متحده

حرکت پرشتاب قطار افول ایالات متحده

نیویورک‌ پست با اشاره به نتایج نظرسنجی هفته گذشته، درخصوص وضعیت رئیس‌ جمهور آمریکا، جو بایدن که با موجی از انتقادها درباره آنچه در افغانستان روی می‌دهد، مواجه است، تاکید کرد از هر ۱۰ آمریکایی شش نفر معتقدند کشور در حال خارج شدن از مسیر است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها