jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۴۷۹۰۵   ۳۰ بهمن ۱۳۹۲  |  ۱۷:۳۹

ضیافتی که به قلعه نویی نساخت

شام تبانی با کباب استقلال!

استقلال بار دیگر در مرداب انزلی فرو رفت . شکست 4 بر 2 آبی ها را همچنان پایین تر از فولاد قرار داد.

شام تبانی با کباب استقلال!

به گزارش جام جم ورزشی ، شام مشترک امیر قلعه نویی و اسکوچیچ پیامش باخت 4 بر 2 استقلال در انزلی بود. پیش از بازی ملوان با استقلال خیلی ها شام سرمربیان دو تیم را بو دار تلقی کردند اما ملوان با همان 2 گلی که در 14 دقیقه آغازین به ثمر رساند خیال هر گونه تبانی را از سر بیرون کرد.جوانان ملوان با بازیکنان پا به سن گذاشته استقلال تقابل یکطرفه ای را به نمایش گذاشتند آن هم در روزی که آبی ها از زمین و آسمان بد آوردند.گل اول که رحمتی لیز خورد و گل چهارم که بر خلاف جریان بازی با برخورد توپ به سر بازیکن ملوان تغییر جهت داد و در جهت مخالف حرکت رحمتی وارد دروازه شد.هیچ کدام از این اتفاقات ارزش بازی زیبای ملوان را در روزی که شایستگی برتری برابر آبی ها را داشت کم نمی کند و استقلال بعد از شایعه شام تبانی در انزلی کباب شد!

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها