jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۴۷۸۲۳   ۳۰ بهمن ۱۳۹۲  |  ۱۵:۳۹

اسکی بازان ایرانی از خط پایان مسابقه های امروز در سوچی روسیه گذشتند. عبوری که ظاهرا خوشحالی اهالی اسکی را در پی داشت!

تبریک عبور اسکی بازان از خط پایان!

به گزارش جام جم ورزشی ، آفرین بر قهرمان اسکی باز کشورمان ! آفرین ... این موفقیت را به مردم ایران تبریک می گویم... این جملات کوتاه گزارشگر اسکی بازی های زمستانی سوچی بود که امروز در پخش زنده این بازی ها بارها از او شنیدیم. اگر کسی روند تصاویر را دنبال نمی کرد و در پایان تلویزیون خود را روشن می کرد و با جملات گزارشگر همراه می شد فکر می کرد اسکی بازان ایران مقام آوردند که مایه مباهات همه بود اما ماجرا فقط عبور اسکی بازان از خط پایان بود! در ادامه بازی‌های المپیک 2014 سوچی نوبت به رقابت‌های اسکی آلپاین مارپیچ بزرگ رسید. این رقابت ها با حضور 109 اسکی‌باز از 55 کشور در حالی برگزار شد که شرایط بد جوی، آغاز این رقابت را با تأخیر مواجه کرد. در این رقابت و بنابر امتیاز فدراسیون جهانی، محمد کیادربندسری با شماره 60 و ساوه شمشکی با شماره 80 در لیست شروع مسابقه قرار گرفتند.در نهایت و پس از پایان مسابقه کیادربندسری در رده پنجاه و ششم ایستاد و ساوه‌شمشکی در رده شصت و دوم قرار گرفت.در پایان این رقابت تنها 79 نفر از اسکی‌بازان موفق شدند از خط پایان عبور کنند و سایرین از رسیدن به این مهم بازماندند.به همین دلیل گزارشگر و مجری برنامه گزارش ورزشی که این رقابت را به صورت مستقیم پخش می‌کرد، سالم به خط پایان رسیدن اسکی‌بازان ایرانی را موفقیت بزرگی برای ورزش ایران قلمداد کرده و بارها این موفقیت را به مردم ایران تبریک گفت.

برچسب ها: اسکی
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها