jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۴۷۴۳۴   ۲۹ بهمن ۱۳۹۲  |  ۱۵:۱۳

حسینی: دوست دارم به آبی ها کمک کنم

بازیکن جدید استقلال از تبریز می آید

بازیکن تیم گسترش فولاد تبریز به عنوان یار کمکی به جمع بازیکنان استقلال پیوست.

بازیکن جدید استقلال از تبریز می آید

گسترش فولاد پس از درخواست باشگاه استقلال برای به خدمت گرفتن سیدمحسن حسینی به عنوان یار کمکی این موضوع را بررسی کرده و رضایت خود را اعلام کرد.

سیدمحسن حسینی که چندین سال سابقه حضور در تراکتورسازی و امسال به گسترش فولاد پیوسته بود، اظهار داشت که در صورت پیوستن به استقلال به سرمربی این تیم کمک کنم.

سیدمحسن حسینی که امروز خبر پیوستن وی به تیم استقلال مطرح شده بود، بیان کرد: در حال حاضر در مسافرتی هستم و این خبر را در سفر به من اطلاع دادند و بیش از این خبری نداشتم. برای امیر قلعه‌نویی احترام خاصی قائل هستم و حرف وی برایم حجت است و روی حرف او حرفی نمی‌زنم و اگر بتوانم به تیم استقلال و امیر قلعه‌نویی کمک کنم، خوشحال می‌شوم.

حسینی بیان کرد: سابقه کار با قلعه‌نویی را دارم و امیدوارم که بتوانم در صورت نهایی شدن پیوستنم به استقلال بازی‌های خوبی را به نمایش بگذارم.

برچسب ها: حسینی
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

برای ریشه‌یابی موفقیت این روزهای پرسپولیس که بعد از چهار قهرمانی متوالی در لیگ‌ برتر باز هم یکی از شانس‌های قهرمانی در این فصل است، باید در ابتدا به یک مثال اشاره کنم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر