jamejamonline
اقتصادی عمومی کد خبر: ۶۴۷۴۰۳ ۲۹ بهمن ۱۳۹۲  |  ۱۴:۱۸

حجم آب ورودی به مخازن سدهای تهران، از ابتدای سال آبی جاری تاکنون 15 درصد در مقایسه با زمان مشابه سال آبی گذشته کاهش یافته است.

کاهش حجم آب ورودی به مخازن سدهای تهران

به گزارش جام جم آنلاین از پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو، حجم آب ورودی به مخازن سدهای تهران از ابتدای سال آبی جاری (مهرماه 92) تاکنون به 277 میلیون مترمکعب رسیده که در مقایسه با زمان مشابه سال آبی گذشته 48 میلیون مترمکعب کمتر است.

همچنین حجم آب موجود در مخازن سدهای تهران 34 درصد در مقایسه با زمان مشابه پارسال کاهش یافته است.

حجم آب موجود در مخازن سدهای تهران هم اکنون حدود 402 میلیون مترمکعب ثبت شده در حالی که این میزان در زمان مشابه سال گذشته، 613 میلیون مترمکعب گزارش شده بود.

براساس این گزارش، حجم آب ورودی به مخزن سدهای طالقان، ماملو، کرج و لتیان از ابتدای سال آبی جاری تاکنون در مقایسه با مدت مشابه سال آبی گذشته به ترتیب 19، 21، 25 و 30 درصد کاهش یافته است.

حجم آب ورودی به مخزن سد لار از ابتدای سال آبی جاری تاکنون در مقایسه با مدت مشابه سال آبی گذشته 35 درصد افزایش یافته است.

همچنین حجم آب موجود در مخزن سدهای لار، طالقان، ماملو، کرج و لتیان هم اکنون به ترتیب 14، 155، 116، 91 و 27 میلیون مترمکعب است.

در زمان کنونی حجم آب موجود در مخازن سدهای لار، طالقان، ماملو، کرج و لتیان به ترتیب یک، 37، 46، 50 و 35 درصد ظرفیت مخزن آنهاست.

براساس این گزارش، حجم کنونی آب موجود در مخزن سدهای لار، طالقان، ماملو، کرج و لتیان در مقایسه با زمان مشابه سال گذشته به ترتیب 65،41، 24 ، 20 و 42 درصد کاهش یافته است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عدالت در شهر، گم شده است

عدالت در شهر، گم شده است

شورای شهر تهران دیروز یک فوریت طرحی را تصویب کرد که بر اساس آن در آینده‌ای نزدیک نرخ بلیت مترو و اتوبوس مجددا افزایش می‌یابد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر