jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۴۷۳۸۰ ۲۹ بهمن ۱۳۹۲  |  ۱۳:۱۴

باید مراقب باشیم گل نخوریم

ساموئل: نبود تیموریان را جبران می‌کنیم

درست است که آندرانیک تیموریان در این بازی حضور ندارد اما ما یک تیم هستیم و نبودن یک بازیکن به ما ضربه نمی‌زند.

ساموئل: نبود تیموریان را جبران می‌کنیم

سایت جام جم ورزشی - جی‌لوید ساموئل پس از تمرین امروز استقلال در جمع خبرنگاران درباره دیدار این تیم مقابل ملوان، گفت: فردا بازی سختی در پیش داریم اما باید در این بازی برنده بود چرا که از این بازی امتیاز می‌خواهیم و باید مراقب باشیم در ابتدا گل نخوریم و سپس گل بزنیم.

وی در خصوص اینکه آندرانیک تیموریان در بازی فردا غایب بزرگ استقلال است، افزود: درست است که آندرانیک تیموریان در این بازی حضور ندارد اما ما یک تیم هستیم و نبودن یک بازیکن به ما ضربه نمی‌زند. تلاش می‌کنیم که نبودن او را جبران کنیم. آندو بازیکن بزرگی است و بودنش به ما کمک می‌کند اما نبودنش سخت نیست.

بازیکن تیم استقلال درباره 4 بازی آخر این تیم در لیگ برتر، گفت: قطعا چهار بازی سخت در پیش داریم اما باید نتیجه بگیریم و قهرمان شویم.

ساموئل در پایان در خصوص حضورش در استقلال گفت: استقلال تیم خوبی است و هواداران زیادی دارد اما امیدوارم که پایان خوبی هم داشته باشیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پیامی که دربی برای فوتبال ایران داشت

پیامی که دربی برای فوتبال ایران داشت

امیر حاج‌رضایی کارشناس فوتبال درباره دربی اخیر پایتخت یادداشتی را در اختیار روزنامه جام جم قرار داده و این مسابقه را تجزیه و تحلیل کرده است. یادداشت این کارشناس را در ادامه بخوانید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر