jamejamonline
ورزشی ورزش های توپی کد خبر: ۶۴۷۳۴۹   ۲۹ بهمن ۱۳۹۲  |  ۱۱:۰۲

دلیل برگزاری این همه بازی چیست؟

طرح زوج و فرد به بسکتبال رفت

هنوز کسی نمی داند بعد از انجام دادن 22 بازی چینش تیم ها در 2 گروه به چه منظوری است؟

طرح زوج و فرد به بسکتبال رفت

به گزارش جام جم ورزشی ، لیگ برتر بسکتبال با پشت سر گذاشتن بازی های سرد در 22 هفته وارد مرحله دوم شد. انتظار می رفت بازی های این هفته بر خلاف بیشتر دیدارهای قبلی که یکطرفه بودند با اختلاف کم بین تیم ها دنبال شود اما سایه بی کیفیتی لیگ برتر بسکتبال ظاهرا دست از سر لیگ برنمی دارد و اهالی بسکتبال باید همچنان شاهد بازی های ضعیف باشند.ترتیب برگزاری بازی ها در مرحله دوم نیز در نوع خود ابهام برانگیز است.فدراسیون تیم ها را به دو گروه فرد و زوج تقسیم کرده است.مضحک تر از همه قرار دادن تیم های فرد در گروه َA و جای دادن تیم های زوج در گروه B است. اصلا سیاست سازمان لیگ در برگزاری بازی هایی که تیم های زیادی از درد بی پولی می نالند مشخص نیست. فدراسیون در شرایطی تعداد بازی ها را زیاد کرده که از این تعداد بازی پولی عاید تیم ها نمی شود مثلا نه پخش مستقیمی دارد و نه بودجه ای که از محل تبلیغات به تیم ها برسد.تیم ها فقط بازی های 22 هفته گذشته را در شرایطی کاملا بی کیفیت دنبال می کنند تا بلکه بازیکنان خارجی و بازیکنانی که به سایر لیگ ها رفتند بازگردند و بتوان به رویارویی آنها در مرحله بعد امیدوار بود.امادر ادامه رقابت‌های دور دوم لیگ برتر بسکتبال روز دوشنبه تیم پتروشی بندرامام صدرنشین دور مقدماتی میزبان هفت الماس قزوین بود که توانست در این بازی به برتری 95 بر 66 برسد.در آ‌خرین بازی هم مهرام تهران در تالار بسکتبال آزادی میزبان همیاری زنجان بود. مهرامی‌ها در این بازی موفق شدند در هر دو نیمه به برتری رسیده و در نهایت با حساب 81 بر 72 مقابل میهمان خود به پیروزی برسند.در سایر دیدارهای این هفته فولاد ماهان در تهران 74 بر 69 از سد دانشگاه آزاد گذشت و ذوب‌آهن هم در اصفهان مقابل صنایع پتروشیمی ماهشهر موفق شد 71 بر 51 به برتری برسد.بازی های بعد این مرحله روز پنج‌شنبه برگزار می شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر