jamejamonline
ورزشی ورزش های توپی کد خبر: ۶۴۶۱۱۶   ۲۶ بهمن ۱۳۹۲  |  ۱۱:۳۷

در روزهایی که همه صحبت از رفتن ولاسکو و آمدن برناردی می کنند خیلی ها لیگ برتر با نتایج عجیبش در هفته های پایانی را از یاد برده اند.

پایان فصل عادی والیبال با نتایج غیر عادی!

به گزارش جام جم ورزشی ، هفته یازدهم دور برگشت لیگ برتر والیبال هم تمام شد و تیم ها جایگاه خود را در فصل عادی شناختند هر چند برگزاری این بازی ها بی حرف و حدیث نبود.قبل از بازی های این هفته صعود تیم های باریج اسانس، متین ورامین، میزان مشهد، کاله مازندران، پیکان تهران، شهرداری تبریز و نوین کشاورز که به ترتیب رتبه های اول تا هفتم جدول لیگ برتر والیبال را در اختیار داشتند، به مرحله پلی آف قطعی شده بود و شهرداری ارومیه به رغم شکست برابر المهدی با کسب یک امتیاز به عنوان تیم هشتم به مرحله پلی آف صعود کرد.بعد از این هفته برخی تیم ها به نوع بازی کردن تعدادی از تیم ها معترض بودند و اعتقاد داشتند باخت های مصلحتی باعث حذف تیم آنها شده است. ابوالفضل چهپروا یکی از مسئولین والیبال زاهدان گفت : تیم قدرتمند باریج اسانس کاشان صدرنشین جدول لیگ برتر با بازیکنان ذخیره خود به مصاف جواهری گنبد رفت و به این تیم باخت و این نتیجه باعث شد شهرداری زاهدان به جای جواهری گنبد به دسته اول سقوط کند.از دیگر سو با در نظر گرفتن تاثیر نتیجه بازی شهرداری ارومیه و آلومینیوم هرمزگان در بقا یا سقوط شهرداری زاهدان به دسته اول بهتر بود فدراسیون والیبال تمهیداتی را برای برگزاری مسابقات و نتایج هفته آخر پیش بینی می کرد.به هر حال خوب است فدراسیون والیبال به وضعیت هفته های پایانی لیگ توجه کند چون باشگاهها سرمایه گذاری اصلی را در بخش لیگ بر عهده دارند و حیف است با این بحث ها تیم های زیادی به دلیل نرسیدن به حق قانونی خود عطای سرمایه گذاری در لیگ را به لقایش ببخشند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها