jamejamonline
ورزشی ورزش های توپی کد خبر: ۶۴۶۱۱۶   ۲۶ بهمن ۱۳۹۲  |  ۱۱:۳۷

در روزهایی که همه صحبت از رفتن ولاسکو و آمدن برناردی می کنند خیلی ها لیگ برتر با نتایج عجیبش در هفته های پایانی را از یاد برده اند.

پایان فصل عادی والیبال با نتایج غیر عادی!

به گزارش جام جم ورزشی ، هفته یازدهم دور برگشت لیگ برتر والیبال هم تمام شد و تیم ها جایگاه خود را در فصل عادی شناختند هر چند برگزاری این بازی ها بی حرف و حدیث نبود.قبل از بازی های این هفته صعود تیم های باریج اسانس، متین ورامین، میزان مشهد، کاله مازندران، پیکان تهران، شهرداری تبریز و نوین کشاورز که به ترتیب رتبه های اول تا هفتم جدول لیگ برتر والیبال را در اختیار داشتند، به مرحله پلی آف قطعی شده بود و شهرداری ارومیه به رغم شکست برابر المهدی با کسب یک امتیاز به عنوان تیم هشتم به مرحله پلی آف صعود کرد.بعد از این هفته برخی تیم ها به نوع بازی کردن تعدادی از تیم ها معترض بودند و اعتقاد داشتند باخت های مصلحتی باعث حذف تیم آنها شده است. ابوالفضل چهپروا یکی از مسئولین والیبال زاهدان گفت : تیم قدرتمند باریج اسانس کاشان صدرنشین جدول لیگ برتر با بازیکنان ذخیره خود به مصاف جواهری گنبد رفت و به این تیم باخت و این نتیجه باعث شد شهرداری زاهدان به جای جواهری گنبد به دسته اول سقوط کند.از دیگر سو با در نظر گرفتن تاثیر نتیجه بازی شهرداری ارومیه و آلومینیوم هرمزگان در بقا یا سقوط شهرداری زاهدان به دسته اول بهتر بود فدراسیون والیبال تمهیداتی را برای برگزاری مسابقات و نتایج هفته آخر پیش بینی می کرد.به هر حال خوب است فدراسیون والیبال به وضعیت هفته های پایانی لیگ توجه کند چون باشگاهها سرمایه گذاری اصلی را در بخش لیگ بر عهده دارند و حیف است با این بحث ها تیم های زیادی به دلیل نرسیدن به حق قانونی خود عطای سرمایه گذاری در لیگ را به لقایش ببخشند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر