jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۴۴۹۵۴   ۲۱ بهمن ۱۳۹۲  |  ۱۷:۵۰

مالک باشگاه ملوان انزلی گفت: بابت مصاحبه شب گذشته با قلعه‌نویی تماس گرفتم و از او عذرخواهی کردم.

محجوب: قلعه‌نویی عذرخواهی‌ام را پذیرفت

سیروس محجوب در گفت‌وگو با فارس، در خصوص صحبت‌های روز گذشته خود و سوءتفاهماتی که بین وی و امیر قلعه‌نویی پیش آمده، اظهار داشت: من شب گذشته با امیر قلعه‌نویی تماس گرفتم که البته او خواب بود ولی با این حال توضیحات مرا شنید و او هم صحبت‌های خود را مطرح کرد و ما هر دو قانع شدیم ضمن اینکه امیر قلعه‌نویی عذرخواهی مرا بابت مصاحبه‌ای که انجام داده بودم و برای او سوءتفاهم پیش آورده بود، پذیرفت.

وی افزود: من اصلا در مصاحبه‌ام روی صحبتم با شخص قلعه‌نویی و یا حتی سرمربی خودمان نبود و اصلا بحث سر شام خوردن یا نخوردن آن نبود. اگر می‌خواستم بابت این موضوع موضع بگیرم همان هفته پیش این کار را می‌کردم. در هر صورت من به عنوان مالک باشگاه باید هر 10 یا 15 روز یکبار صحبت کنم چرا که هواداران باید بدانند که من حق اظهار نظر دارم و فقط حضورم را برای دادن پول ندانند.

محجوب ادامه داد: باشگاه استقلال آنقدر بزرگ است که من به عنوان کسی که سابقه فوتبالی ندارد، نخواهم در موردش حرفی بزنم و حتی اهالی فوتبال هم نمی‌توانند در مورد باشگاه استقلال موضع بگیرند. از نظر اخلاقی هم این کار درست نیست. اگر امیر قلعه‌نویی مصاحبه من را دقیق بخواند و حتی اسکوچیچ این مصاحبه را بخواند متوجه می‌شوند که من صحبت تنش‌زایی انجام ندادم. مردم در طول این هفته از من در مورد این ملاقات می‌پرسیدند و می‌گفتند چرا چیزی نمی‌گویم. من حتی خودم نمی‌دانم این موضوع خوب است یا بد. اتفاقا این که ما ایرانی‌ها میهمان‌نواز هستیم و امیر قلعه‌نویی در همین راستا قدم برداشته اتفاق خوبی است مگر غیر این است که ما در این فوتبال یک علی دایی و یک امیر قلعه‌نویی داریم؟

مالک باشگاه ملوان تاکید کرد: در بازی پرسپولیس با ملوان برخی تماشاگرنماها حرف‌های زشتی به علی دایی زدند که من بعد از بازی از سرمربی پرسپولیس عذرخواهی کردم و دایی هم پذیرفت. با امیر قلعه‌نویی هم که صحبت می‌کردم گفت خودش این مصاحبه را نخوانده و به او گفتم در صحبت‌هایم حرف خاصی به او نزده‌ام. اتفاقا دختر و پسر من از استقلالی‌های دو آتیشه هستند و حتی شب گذشته دخترم از خارج از کشور به من زنگ زد و کلی گلایه کرد.

محجوب ادامه داد: من فقط نظر باشگاه را گفتم. اتفاقا این خیلی خوب است که رابطه بین باشگاه‌ها حسنه باشد. قلعه‌نویی هم روز گذشته در نشست خبری حرف‌هایی در مورد من زده که خودش می‌داند و من به آن ورود نمی‌کنم. ظاهرا در نشست خبری به او فی‌البداهه در مورد من سؤال پرسیدند و او هم پاسخ داده است. من از رسانه‌ها می‌خواهم اگر صحبتی مطرح می‌شود همه چیز را مطلق به نقطه ضعف تعمیم ندهند و منصف باشند. اسکوچیچ اگر مصاحبه را بخواند متوجه می‌شود که دنبال مچ‌گیری نبودم و حتی قبول ندارم که در فوتبال چنین تبانی‌هایی صورت می‌گیرد. فوتبال ما شاید نقاط ضعفی داشته باشد اما قایم شدن پشت این موضوع‌ها کار را بدتر می‌کند.

مالک باشگاه ملوان خاطرنشان کرد: مگر امیر قلعه‌نویی آبروی خودش را از سر کوچه آورده است که من تازه وارد به فوتبال بخواهم اعتبار او را زیر سؤال ببرم و اگر من موضع صد در درصدی روی این موضوع داشتم همان هفته گذشته اعلام می‌کردم. البته من هم یاد گرفتم در فوتبال ایران در اظهارنظرهایم حواسم را جمع کنم چون ظاهرا فقط این صحبت‌های جنجالی است که برجسته می‌شود. امیر قلعه‌نویی سال‌هاست که جام می‌آورد مگر می‌شود این همه موفقیت بنا به مسائل غیرفنی باشد. اکنون برای من استقلال و پرسپولیس مثل تیم ملی است. من حتی نمی‌خواستم برای اسکوچیچ سرمربی تیم خودمان تشویش فکری درست بکنم و هیچ منظوری از صحبت‌هایم نداشتم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
قوی سپید
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۲۹ - ۱۳۹۲/۱۱/۲۲
دورود بر شرف و مردانگی ات محجوب
۰
۰

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها