jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۴۴۸۸۲   ۲۱ بهمن ۱۳۹۲  |  ۱۴:۲۵

آرش برهانی بهترین بازیکن فنی بازی با سایپا جایزه این عنوان را به یک موسسه خیریه اهدا کرد .

برهانی جایزه‌اش را به یک موسسه خیریه اهدا کرد

به گزارش جام جم ورزشی و به نقل از سایت باشگاه استقلال، آرش برهانی مهاجم این تیم که در جدال روز گذشته مقابل سایپا موفق شده بود با به ثمر رساندن صدمین گل خود با پیراهن استقلال و البته ارسال یک پاس گل ، عنوان بهترین بازیکن فنی میدان را از نگاه سازمان لیگ حرفه ای فوتبال کشور مال خود کند، جایزه این عنوان را به یک موسسه خیریه اهدا کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها