jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۴۴۸۷۹   ۲۱ بهمن ۱۳۹۲  |  ۱۴:۲۱

تیم فوتبال پرسپولیس پس از دیدار برابر فجر سپاسی شب گذشته راهی تهران شد و تمرینات ریکاوری خود را زیر نظر کادر فنی پیگیری کرد.

ریکاوری سرخپوشان در ورزشگاه درفشی‌فر

به گزارش جام جم ورزشی و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، سرخپوشان از ساعت 12 امروز (دوشنبه) پس از صحبت‌های علی دایی در زمین ورزشگاه درفشی‌فر تمرینات خود را آغاز کردند.

تمرین امروز در هوایی آفتابی و در زمین چمن ورزشگاه درفشی‌فر آغاز شد. بازیکنان پس از دویدن دور زمین، به سه گروه تقسیم شدند. بازیکنان تیم اصلی زیر نظر جواد منافی، بازیکنان ذخیره در بازی برابر فجر با کریم باقری و دروازه‌بانان نیز زیر نظر بهزاد غلامپور تمرینات خود را آغاز کردند.

مهرداد کفشگری و امید عالیشاه در زمین چمن تمرینات اختصاصی خود را زیر نظر کادر پزشکی انجام خواهند داد. مارکو سپانوویچ هم تمرینات اختصاصی خود را در سالن بدنسازی پیگیری می‌کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها