jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۴۴۱۴۳   ۱۹ بهمن ۱۳۹۲  |  ۱۶:۴۹

کمیته داوران رقابت‌های لیگ‌ قهرمانان آسیا اسامی داوران دیدار استقلال و الریان را اعلام کرد.

داور دیدار استقلال و الریان مشخص شد

سایت رسمی باشگاه استقلال، کمیته داوران رقابت‌های لیگ‌ قهرمانان آسیا اسامی داوران دیدار استقلال و الریان را اعلام کرد که بر این اساس پیتر گرین از استرالیا به همراه دو هموطنش قضاوت این بازی را برعهده خواهد داشت.

این دیدار 20 اسفند ماه در ورزشگاه اختصاصی الریان دوحه برگزار خواهد شد که ساعت 19 به وقت ایران (18:30 به وقت محلی) خواهد بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها