معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رییس جمهور از برآورد بیش از 200 میلیارد تومانی خسارات وارد شده به هر یک از استان‌های گیلان و مازندران خبر داد.
کد خبر: ۶۴۴۰۵۵
زمان قطعی پرداخت عیدی مشخص نیست

محمدباقر نوبخت در حاشیه حضور در مرقد امام خمینی (ره) در مورد سفر اخیر خود به استان گیلان و مازندران ودر مورد برآورد خسارت وارد شده به دو استان گیلان و مازندران گفت: ارقام دقیقی هنوز تعیین نشده است، اما در استان گیلان حدود 200 میلیارد تومان خسارت وارد شده که همین مقدار و شاید بیشتر نیز استان مازندران دچار خسارت شده است.

معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رییس جمهور گفت: از استانداران این دو استان خواسته‌ام تا قبل از جلسه‌ی عصر روز شنبه هیات وزیران گزارش کاملی را به من رسانده تا همراه گزارشی را که خود تهیه کرده‌ام، با استناد به آمار استانداران به هیات وزیران و شخص آقای رییس جمهور که به درخواست ایشان این دو سفر را انجام دادم تقدیم کنم.

نوبخت با ابراز امیدواری از اختصاص تن‌خواه برای دو استان گیلان و مازندران افزود: به هرحال هر میزان منابعی که اکنون در اختیار آسیب‌دیدگان قرار بگیرد مابقی آن نیز در ادامه پرداخت خواهد شد.

نوبخت هم‌چنین در پاسخ به سوالی مبنی بر پرداخت حقوق و عیدی کارکنان تا پایان سال خاطر نشان کرد: بر ما فرض است که عیدی و پاداش پایان خدمت کارمندان را به موقع پرداخت کنیم، اما زمان قطعی برای پرداخت عیدی هنوز مشخص نشده است.(ایسنا)

برچسب ها: حقوق سقر منابع
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۱
امامی
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۴۱ - ۲۰ بهمن ۱۳۹۲
۰
۰
بسم الله الرحمن الرحیم
_______________
اگر گیلانی ها طرح اب رسانی و انتقال اب دریای خزر به دشت های مركزی و جنوبی و كویر لوط را اجرا می نمودند انبوه برف خسارت به ان ها نمی رساند و برف به استان های مركزی و جنوبی هم می امد و عدالت اجرا می شد
اگر گیلانی ها بجای چای زیتون می كاشتند خسارت به ان ها وارد نمی امد و ما یك شیشه روغن زیتون را 17 هزار تومان نمی خریدیم.

نیازمندی ها