jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۴۲۶۶۱   ۱۵ بهمن ۱۳۹۲  |  ۱۱:۲۱

ال موندو دپورتیو گزارش داد

هشتمین برگ سیاه در کارنامه رونالدو

رونالدو با کارت قرمزی که در دیدار رئال مادرید و آتلتیک بیلبائو دریافت کرد برگ سیاه دیگری به کارنامه فوتبالی خود اضافه کرد.

هشتمین برگ سیاه در کارنامه رونالدو

سایت جام جم ورزشی- این هشتمین کارت قرمز رونالدو در دوران بازیگری اش محسوب می شد، او پیش از این چهار بار در منچستر یونایتد و به همین تعداد در رئال مادرید اخراج شده است. رونالدو در حالی برای هشتمین بار از زمین مسابقه اخراج شده است که در این سال ها همواره با مسی مقایسه شده آن هم در شرایطی که مسی هرگز کارت قرمز نگرفته است تا حداقل از این لحاظ از رونالدو خیلی جلوتر باشد. اخراج اخیر رونالدو از زمین بازی برابر بیلبائو ممکن است برای او محرومیتی اضافی به همراه داشته باشد چرا که در گزارش داور بازی از حرکت او برای ضربه زدن به صورت مدافع حریف حرکت خشونت‌آمیز یاد شده است. بر طبق آخرین اخبار ممکن است رونالدو به سه جلسه محرومیت از همراهی تیمش مواجه شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها