jamejamonline
استان ها عمومی کد خبر: ۶۴۲۱۶۵ ۱۳ بهمن ۱۳۹۲  |  ۲۳:۰۴

فرماندار نوشهر گفت: در حال حاضر برق حدود 40 هزار نفر از مردم بخش مرکزی مدت دو روز است که قطع شده و در صورت حل نشدن این مشکل دچار بحران می‌شویم.

قطعی برق 40 هزار نوشهری بر اثر ریزش برف

به گزارش فارس، محمد علی قمی امشب در جلسه ستاد بحران این شهرستان بیان داشت: آب و برق و راه ارتباطی بخشی از روستاهای بخش مرکزی نوشهر قطع است.

وی گفت: در حال حاضر برق حدود 40 هزار نفر از مردم بخش مرکزی مدت دو روز است که قطع شده و در صورت حل نشدن این مشکل دچار بحران می‌شویم.

وی با تأکید بر تسریع در عملیات امدادرسانی به این بخش اظهار داشت: در تمامی شهرستان و بخش مرکزی تاکنون حدود 100 تا 120 سانتی‌متر برف باریده که طی چند سال اخیر بی‌سابقه بوده است.

فرماندار نوشهر با انتقاد از برخی مدیران کل استانی گفت: مدیران کل استانی گزارش و اقدام موثر و واقع‌بینانه برای رفع مشکل مردم داشته باشند تا هرچه زودتر مشکلات مردم حل شود.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: تعداد 10 نفر از اهالی روستای نجارده که دامدار بودند پس از بارش برف در ارتفاعات باقی‌ ماندند و قادر به رهایی خود نشدند همچنین در حال حاضر نیروهای هلال احمر و اداره راه و شهرسازی به کمک نیروهای بسیج و نیروهای انتظامی مشغول بازگشایی و امدادرسانی به این افراد هستند.

 مدارس استان مازندران روز دوشنبه نیز تعطیل است

 مدیرکل آموزش و پرورش مازندران اعلام کرد تمامی مدارس این استان در سه مقطع تحصیلی فردا (دوشنبه) تعطیل است.

علی قاسمی یکشنبه شب در گفت و گو با ایرنا افزود: با هماهنگی های صورت گرفته با استاندار مازندران مدارس این استان برای سومین روز متوالی تعطیل است.

وی علت تعطیلی مدارس مازندران را کاهش محسوس دمای هوا ، یخبندان معابر و ادامه بارش برف بخصوص در مناطق غربی استان و جلوگیری از خطرات و حوادث احتمالی برای دانش آموزان ذکرکرد.

از صبح روز جمعه تاکنون در شهرهای جلگه ای مازندران بیش از یک متر و در مناطق کوهستانی 1.5 متر برف بارید.

بارش برف در استان مازندران از پنجشنبه شب گذشته آغاز شده است و همچنان در برخی نقاط استان بخصوص مناطق کوهستانی ادامه دارد .

برچسب ها: برف
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل: