jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۴۱۷۸۳   ۱۳ بهمن ۱۳۹۲  |  ۱۱:۵۸

به دلیل پایبند نبودن به توافق

احتمال شکایت کروش از آل‌اشپورت

مشاور بین‌الملل فدراسیون فوتبال از احتمال شکایت کروش علیه شرکت آل اشپورت خبر داد و گفت: این شرکت به توافقش با کروش پایبند نبود.

احتمال شکایت کروش از آل‌اشپورت

سایت جام جم ورزشی - بر اساس گفته های مشاور بین الملل فدراسیون فوتبال کروش قبلا خود با دو برند مشهور قرارداد داشته اما به دلیل منافع تیم ملی ترجیح داد که با آل اشپورت نیز قرارداد امضا کند اما این شرکت آلمانی به تعهدات خود در این زمینه پایبند نبود تا کروش در اعتراض به این موضوع شب گذشته در مراسم رونمایی از پیراهن تیم ملی شرکت نکند. اکنون نیز خبر می رسد که کروش قصد دارد از این شرکت بین المللی شکایت کند و غرامت بگیرد.

برچسب ها: کروش
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها