jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۴۱۷۸۳   ۱۳ بهمن ۱۳۹۲  |  ۱۱:۵۸

به دلیل پایبند نبودن به توافق

احتمال شکایت کروش از آل‌اشپورت

مشاور بین‌الملل فدراسیون فوتبال از احتمال شکایت کروش علیه شرکت آل اشپورت خبر داد و گفت: این شرکت به توافقش با کروش پایبند نبود.

احتمال شکایت کروش از آل‌اشپورت

سایت جام جم ورزشی - بر اساس گفته های مشاور بین الملل فدراسیون فوتبال کروش قبلا خود با دو برند مشهور قرارداد داشته اما به دلیل منافع تیم ملی ترجیح داد که با آل اشپورت نیز قرارداد امضا کند اما این شرکت آلمانی به تعهدات خود در این زمینه پایبند نبود تا کروش در اعتراض به این موضوع شب گذشته در مراسم رونمایی از پیراهن تیم ملی شرکت نکند. اکنون نیز خبر می رسد که کروش قصد دارد از این شرکت بین المللی شکایت کند و غرامت بگیرد.

برچسب ها: کروش
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر