jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۴۱۴۷۶   ۱۲ بهمن ۱۳۹۲  |  ۱۵:۴۲

بازیکن ملی‌پوش استقلال می‌گوید اگر به این تیم برگشته به خاطر این بوده که نمی‌خواسته در این شرایط سخت تیمش و هواداران را تنها بگذارد.

تیموریان: من در کنار هواداران هستم

آندرانیک تیموریان که با وجود پیشنهاد 1.8 میلیون دلاری‌اش از الاهلی قطر تصمیم گرفت در ادامه لیگ استقلال را همراهی کند ، درباره تصمیمش، توقف استقلال برابر مس و لغو اردوی آماده سازی تیم ملی در آفریقای جنوبی صحبت کرد.

 

* بعد از دو، سه روز بحث سرانجام تصمیم گرفتی در استقلال بمانی. چه شد که با وجود پیشنهادی که داشتی به این نتیجه‌ رسیدی؟

 

- اتفاق خاصی نیفتاد. من از الاهلی پیشنهاد بسیار خوبی داشتم. به خاطر پیشنهادی که مطرح شده بود، پس از صحبت با مسئولان الاهلی به قطر رفتم و در تست پزشکی باشگاه هم شرکت کردم. همزمان با حضورم در قطر دکتر فتح‌الله‌زاده با برادرم سرژیک صحبت کرد و گفت که ما حاضر نیستیم به راحتی رضایت نامه آندو را صادر کنیم بنابراین شما با آندو صحبت کن تا به استقلال برگردد. سرانجام این صحبت‌ها به این نتیجه‌ رسیدم که به استقلال برگردم و در این شرایط سخت دست باشگاه و کادر فنی را خالی نکنم.

 

* وقتی در قطر حضور داشتی قلعه نویی به شدت از تو حمایت کرد و گفت که ما به آندو نیاز داریم. این صحبت‌ها چقدر در تصمیمت تاثیر داشت؟

 

- به هر حال وقتی قرار است تصمیم گرفته شود از جمیع جهات باید موضوع را بررسی کرد. به هر حال این صحبت‌ها هم در تصمیمم تاثیر داشت. کادر فنی، باشگاه، تیم و هواداران چهار دلیل من برای ماندن در استقلال بودند.

 

* بعد از محرومیتی که با آن مواجه شدید و هجمه‌ای که علیه‌ات به وجود آمد، خیلی‌ها معتقد بودند رفتنت به قطر به نوعی اعلام گلایه از وضعیتی است که برایت به وجود آمده است.

 

- در دو، سه هفته‌ اخیر متاسفانه هجمه خیلی زیادی علیه‌ام به وجود آمد که حقم نبود. من در این چند هفته‌ یک بار مصاحبه کردم و گفتم که فرم فوتبالی‌ام همین است. 10 سال است که با این شیوه بازی می‌کنم، اما نمی‌دانم که چرا در این چند هفته‌ به یکباره همه روی این موضوع زوم شدند. واقعیت این است که از رفتاری که با من شد ناراحت بودم، اما به روی خودم نیاوردم. به هر حال هر چه که بود گذشت.

 

* امروز هم برای اتفاقات بازی استقلال و ذوب آهن باید به کمیته‌ انضباطی بروی.

 

- کمیته‌ انضباطی من را دعوت کرده و من هم به این دعوت احترام می‌گذارم و برای این مجموعه و شخص آقای حسن‌زاده احترام زیادی قائلم. امروز حرفهایم را خواهم زد و درد دل‌هایم را خواهم گفت.

 

* استقلال دیروز برابر مس متوقف شد و با توجه به فشردگی رقابت‌ها و نزدیکی امتیازهای مدعیان کارتان برای قهرمانی دشوارتر شد. ادامه راه چطور می‌بینید؟

 

- فوتبال همین است. باید تا آخرین لحظه تلاش کنیم. مجموعه استقلال هدفی جز قهرمانی ندارند. با امید به خدا و حمایت و مدیریت تلاش کادر فنی بازیکن و البته حمایت هواداران می‌توانیم در ادامه راه نتایج خوبی بگیریم و هواداران را خوشحال کنیم.

 

* درباره هواداران این سوال هم وجود دارد که بعد از سفرت به قطر آنها ناراحت شدند و به این سفر واکنش نشان دادند.

 

- هواداران حق دارند که ناراحت شوند، اما واقعیت این است که من الان در کنارشان هستم و یکی از دلایل اصلی برگشتنم به استقلال همین هواداران بودند. اگر آنها از من ناراحت شدند باید بگویم زود قضاوت کردند.

 

* به عنوان آخرین سوال می‌خواهیم از تو درباره لغو اردوی آفریقای جنوبی بپرسیم. با این وضعیت‌ خیلی‌ها از جمله کروش امیدشان برای موفقیت در جام جهانی کمرنگ شده است.

 

- این چیزی نیست که در حیطه وظایف من باشد. من تنها یک بازیکن هستم و حاضرم به عنوان یک سرباز هر کاری که لازم باشد برای موفقیت تیم ملی انجام دهم، اما یک واقعیت وجود دارد و آن هم این است که هر چقدر تدارک بهتری ببینیم احتمال موفقیتمان در جام جهانی بیشتر می‌شود. امیدوارم تا آغاز جام جهانی تیم ملی به خوبی آماده رویارویی با بهترین تیم‌های دنیا شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها