jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۴۱۰۹۰   ۱۱ بهمن ۱۳۹۲  |  ۱۶:۲۳

ادامه هجوم کاربران ایرانی به سایت tz

وقتی دایی و کریمی از ریبری و روبن بیشتر رای دارند!

بایرن مونیخ در حالی برای انتخاب بازیکن برتر تاریخ خود نظرسنجی گذاشته که هجوم کاربران ایرانی برای رای دادن به علی دایی و علی کریمی ادامه دارد.

وقتی دایی و کریمی از ریبری و روبن بیشتر رای دارند!

سایت جام جم ورزشی - علی دایی و علی کریمی تا امروز نیز به افتخار بزرگی دست یافته اند چرا که نام آنها در میان 100 بازیکن برتر تاریخ باشگاه بایرن مونیخ قرار گرفته است. البته در میان دیگر بزرگان تاریخ این باشگاه بزرگ و پرافتخار اروپایی، شانس کریمی و دایی برای رسیدن به رتبه های بالای برترین ها کم بود اما کاربران ایرانی امروز کاری کردند که این دو مهاجم سابق تیم ملی فوتبال ایران بالاتر از بازیکنانی نظیر روبن و ریبری قرار بگیرند! البته کاربران ایرانی زیاده روی خود را پیش از این در انتخاب برترین وزنه بردار دنیا و ماجرای صفحه فیس بوک مسی و فرناندا لیما هم نشان داده بودند. رای گیری برای انتخاب برترین های تاریخ باشگاه بایرن مونیخ ادامه دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
غافل از جوانگرایی

غافل از جوانگرایی

لیگ جهانی والیبال سال 1990 راه‌اندازی شد و در نوع خودش در ورزش جهان بی‌نظیر بود چون هیچ ورزشی در سطح دنیا لیگ نداشته مگر لیگ باشگاهی  اما این لیگ در رده ملی بود.

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر