روزهای سخت در انتظار سلطان قرمزها

هیوندا سواری علی پروین /عکس

سرپرست باشگاه پرسپولیس شکست سرخپوشان در اهواز را ناشی از اتفاقات فوتبال و بداقبالی پرسپولیس دانست.
کد خبر: ۶۳۹۷۰۵
علی پروین بعد از باخت پرسپولیس چه گفت؟

علی پروین درباره شکست سرخپوشان در اهواز گفت: می‌توانستیم قبل از اینکه بازی به ضربات پنالتی کشیده شود برنده میدان باشیم و به مرحله بعد صعود کنیم. فوتبال است و هزار و یک اتفاق. بنده بعد از بازی نیز در گفتگوی تلفنی با علی دایی تاکید کردم که در ضربات پنالتی هیچ چیز قابل پیش بینی نیست و بهترین بازیکنان دنیا هم پنالتی را هدر می دهند. به اعتقاد بنده پرسپولیس در اهواز بدشانس و بداقبال هم بود و وقتی کار به ضربات پنالتی می کشد هر اتفاقی ممکن است رخ دهد.

 

پروین درباره گفتگوی تلفنی‌اش با علی دایی گفت: طبیعی است که باشگاه با سرمربی‌اش ارتباط داشته باشد و ما نیز بعد از بازی درباره بازی با سرمربی تیم صحبت کردیم و بنده باید بگویم با تمام توان و وجودمان از علی دایی و کادر فنی حمایت خواهیم کرد و در این برهه حساس اطمینان داریم که هواداران با درک شرایط در بازی‌های باقی مانده لیگ برتر پشتیبانی و حامی تیم خواهند بود و شرایط را برای نتیجه گرفتن و خارج شدن تیم از وضعیت فعلی هموار خواهند کرد.

 

وی گفت: ان‌شاءالله با کمک هواداران و همت بازیکنان تیم پرسپولیس در بازی‌های آتی جبران خواهد کرد و برای پیروزی‌های متوالی در شش بازی باقی مانده آماده خواهد شد. هواداران باید اتفاقات تلخ اخیر را فراموش کنند و مثل کوه پشت تیم خودشان باشند و به تیم کمک کنند تا به روزهای خوب خودش برگردد. در حال حاضر به اعتقاد بنده مسائل روحی روانی و فشاری که از این نظر روی تیم به وجود آمده تاثیر زیادی دارد و به همین دلیل هواداران می توانند تاثیر ویژه‌ای در حرکت رو به جلوی تیم داشته باشند.

برچسب ها: پروین
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۱
مهدی
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۵ - ۰۷ بهمن ۱۳۹۲
۰
۰
چرا در حضور این همه بازیكن پنالتی زن ، آقای دایی یه بازیكن بی تجربه ماموریت می ده كه پنالتی بزن؟ چرا لیدر پرسپولیس بجای تشویق تیم وبازیكنان از دایی حمایت می كند، مگه دایی داره بازی میكنه یا بازیكنان. 2روز مرخصی برای بازی فولاد پرسپولیس گرفتم، بلیط خریدم اما چه سودی داشت با چشم گریون اومدم خونه الانم سر درد دارم

نیازمندی ها