jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۳۸۸۷۳   ۰۵ بهمن ۱۳۹۲  |  ۱۴:۴۳

گام های آرام به سمت نیمکت داغ

اسطوره بالاخره سرمربی می شود

برخی از فوتبالیست ها پس از خداحافظی از فوتبال برای اینکه سرمربی یک تیم شوند بسیار عجله دارند اما برخی بدون عجله این کار را انجام می دهند.

اسطوره بالاخره سرمربی می شود

سایت جام جم ورزشی - زین الدین زیدان مهاجم اسطوره ای فوتبال فرانسه کسی است که با آن همه افتخار و تجربه می توانست پس از خداحافظی از فوتبال به سرعت سرمربی یک تیم شود، او پیشنهادهای زیادی هم داشت اما ترجیح داد پس از کسب تجربه کامل چنین کاری را انجام دهد. او گام به گام پیش رفت و با دستیاری در رئال مادرید به هدف خود نزدیک شده است. زین الدین زیدان اما از سرمربی شدن خود در آینده ای نزدیک خبر داده است. بازیکن برتر سابق فوتبال جهانا در این رابطه گفت: من برای اینکه موفقیت های جدیدی را کسب کنم خیلی هیجان زده ام البته این بار به عنوان سرمربی. من می خواهم رقابت کنم، رقابت کردن در خون من است. وی افزود: می خواهم در تیمی که مربی گری می  کنم همه چیز بر اساس حمله کردن باشد. تیم های هجومی را خیلی دوست دارم شاید به این خاطر است که من خودم یک مهاجم بوده ام. وی افزود: زمانی که فوتبال را کنار گذاشتم پیشنهاد برای سرمربی گری زیاد بودم اما آن زمان خوب می دانستم که نیاز به کار و تمرین بیشتری دارم. زیدان خاطر نشان کرد: اکنون من در رئال مادرید دستیار آنچلوتی هستم که مربی بسیار بزرگی است. من از او چیزهای زیادی یاد گرفتم و می توانم بر همین اساس در یک تیم به تنهایی سرمربی گری کنم. ما ارتباط خوبی با یکدیگر داریم. باید بگویم من را به زودی به عنوان یک سرمربی می بینید نه دستیار. اگر می پرسید کدام تیم فقط باید بگویم کمی دیگر صبر کنید.

برچسب ها: زیدان
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها