jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۳۸۸۶۳   ۰۵ بهمن ۱۳۹۲  |  ۱۳:۵۰

واکنش رئال به پیشنهاد سرخ ها

دعوت پرسپولیس را صمیمانه بررسی می کنیم

آنتونیو گالیانو ˈمدیر ارتباطات باشگاه رئال مادرید در گفت وگویی خبر دعوت باشگاه پرسپولیس از تیم فوتبال این باشگاه را برای سفر به ایران تایید کرد .

دعوت پرسپولیس را صمیمانه بررسی می کنیم

سایت جام جم ورزشی - گالیانو افزود: باشگاه پرسپولیس ایران با ارسال نامه ای به رئال مادرید از تیم فوتبال این باشگاه برای سفر به ایران دعوت کرده است و ˈفلورنتینو پرزˈ رئیس باشگاه رئال مادرید،چند روز پیش با ارسال نامه ای به باشگاه ایرانی ، به این باشگاه پاسخ داد.

رئیس باشگاه رئال مادرید دراین نامه نوشته بود که این باشگاه با ˈمهربانی و صمیمیتˈ به ارزیابی این دعوت و امکان رفتن تیم به ایران برای برگزاری دیدار یا دیدارهایی ، خواهد پرداخت.

پرز ادامه داده است:ما سعی می کنیم، اما هیچ چیز معلوم نیست ، زیرا همانطوری که اطلاع دارید،2014 ، سال برگزاری مسابقات جام جهانی برزیل است و برنامه ها پیچیده هستند .باشگاه رئال مادرید ضمن قدردانی از علاقمندی تیم پرسپولیس در دعوت از باشگاه ، این دعوت را با مهربانی و صمیمیت کامل مورد ارزیابی قرار خواهد داد .

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

برای ریشه‌یابی موفقیت این روزهای پرسپولیس که بعد از چهار قهرمانی متوالی در لیگ‌ برتر باز هم یکی از شانس‌های قهرمانی در این فصل است، باید در ابتدا به یک مثال اشاره کنم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر