jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۳۸۸۶۳   ۰۵ بهمن ۱۳۹۲  |  ۱۳:۵۰

واکنش رئال به پیشنهاد سرخ ها

دعوت پرسپولیس را صمیمانه بررسی می کنیم

آنتونیو گالیانو ˈمدیر ارتباطات باشگاه رئال مادرید در گفت وگویی خبر دعوت باشگاه پرسپولیس از تیم فوتبال این باشگاه را برای سفر به ایران تایید کرد .

دعوت پرسپولیس را صمیمانه بررسی می کنیم

سایت جام جم ورزشی - گالیانو افزود: باشگاه پرسپولیس ایران با ارسال نامه ای به رئال مادرید از تیم فوتبال این باشگاه برای سفر به ایران دعوت کرده است و ˈفلورنتینو پرزˈ رئیس باشگاه رئال مادرید،چند روز پیش با ارسال نامه ای به باشگاه ایرانی ، به این باشگاه پاسخ داد.

رئیس باشگاه رئال مادرید دراین نامه نوشته بود که این باشگاه با ˈمهربانی و صمیمیتˈ به ارزیابی این دعوت و امکان رفتن تیم به ایران برای برگزاری دیدار یا دیدارهایی ، خواهد پرداخت.

پرز ادامه داده است:ما سعی می کنیم، اما هیچ چیز معلوم نیست ، زیرا همانطوری که اطلاع دارید،2014 ، سال برگزاری مسابقات جام جهانی برزیل است و برنامه ها پیچیده هستند .باشگاه رئال مادرید ضمن قدردانی از علاقمندی تیم پرسپولیس در دعوت از باشگاه ، این دعوت را با مهربانی و صمیمیت کامل مورد ارزیابی قرار خواهد داد .

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر