کد خبر: ۶۳۸۴۶۶
بیاتی‌نیا: در تهران استقلال را شکست می‌دهیم

مهاجم تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان پس از حذف تیمش در جام حذفی گفت: ما صد در صد برای انتقام این باخت به تهران می‌رویم، و نقاط قوت‌ استقلال را کور می‌کنیم.

محسن بیاتی‌نیا در گفت‌وگو با ایسنا در خصوص شکست در برابر استقلال و حذف از جام حذفی، اظهارکرد: جو این دیدار خیلی دلچسب نبود، جا دارد که به استقلال تهران تبریک بگویم و امیدوارم که بتوانیم روز یکشنبه این شکست را در رقابت‌های لیگ برتر جبران کنیم.

وی با اشاره به اینکه مطمئن باشید با این فوتبالی که ما بازی می‌کنیم روزهای بسیار خوبی در انتظارمان است، تصریح‌کرد: مطمئن باشید در بازی لیگ برابر استقلال عملکرد بسیار خوبی خواهیم داشت و نتیجه گیری ذوب‌آهن صد در صد است. در تهران استقلال را شکست می‌دهیم و با دست پر به اصفهان باز می‌گردیم.

این بازیکن ذوب‌آهن در خصوص تغییر پستش مقابل استقلال اظهارکرد: به هر حال نظر سرمربی است و من به نظر تقوی احترام می‌گذارم و حداکثر سعی خود را برای خوب بازی کردن می‌کنم.

بیاتی ‌نیا اضافه‌کرد: اگر بازی به وقت اضافه و پنالتی کشیده می‌شد خیلی بهتر بود، اما در نهایت استقلال پنالتی خود را تبدیل به گل کرد و ما گل نکردیم.

مهاجم ذوب‌آهن اصفهان پیرامون دیدار با آبی پوشان پایتخت در لیگ برتر یادآورشد: ما صد در صد برای انتقام این باخت به تهران می‌رویم، و نقاط قوت‌ استقلال را خواهیم بست.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۲
حمید آبی
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۵۰ - ۰۴ بهمن ۱۳۹۲
۰
۰
بزك نمیر بهار میاد ...
محسن
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۱۷ - ۰۴ بهمن ۱۳۹۲
۰
۰
اگر می توانستیدتوی جام حذفی شكست میدادید.به قول قدیمی هاشاهنامه اخرش خوب هست

نیازمندی ها