jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۳۸۴۶۶   ۰۳ بهمن ۱۳۹۲  |  ۲۱:۱۲
بیاتی‌نیا: در تهران استقلال را شکست می‌دهیم

مهاجم تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان پس از حذف تیمش در جام حذفی گفت: ما صد در صد برای انتقام این باخت به تهران می‌رویم، و نقاط قوت‌ استقلال را کور می‌کنیم.

محسن بیاتی‌نیا در گفت‌وگو با ایسنا در خصوص شکست در برابر استقلال و حذف از جام حذفی، اظهارکرد: جو این دیدار خیلی دلچسب نبود، جا دارد که به استقلال تهران تبریک بگویم و امیدوارم که بتوانیم روز یکشنبه این شکست را در رقابت‌های لیگ برتر جبران کنیم.

وی با اشاره به اینکه مطمئن باشید با این فوتبالی که ما بازی می‌کنیم روزهای بسیار خوبی در انتظارمان است، تصریح‌کرد: مطمئن باشید در بازی لیگ برابر استقلال عملکرد بسیار خوبی خواهیم داشت و نتیجه گیری ذوب‌آهن صد در صد است. در تهران استقلال را شکست می‌دهیم و با دست پر به اصفهان باز می‌گردیم.

این بازیکن ذوب‌آهن در خصوص تغییر پستش مقابل استقلال اظهارکرد: به هر حال نظر سرمربی است و من به نظر تقوی احترام می‌گذارم و حداکثر سعی خود را برای خوب بازی کردن می‌کنم.

بیاتی ‌نیا اضافه‌کرد: اگر بازی به وقت اضافه و پنالتی کشیده می‌شد خیلی بهتر بود، اما در نهایت استقلال پنالتی خود را تبدیل به گل کرد و ما گل نکردیم.

مهاجم ذوب‌آهن اصفهان پیرامون دیدار با آبی پوشان پایتخت در لیگ برتر یادآورشد: ما صد در صد برای انتقام این باخت به تهران می‌رویم، و نقاط قوت‌ استقلال را خواهیم بست.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
حمید آبی
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۵۰ - ۱۳۹۲/۱۱/۰۴
بزك نمیر بهار میاد ...
۰
۰
محسن
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۱۷ - ۱۳۹۲/۱۱/۰۴
اگر می توانستیدتوی جام حذفی شكست میدادید.به قول قدیمی هاشاهنامه اخرش خوب هست
۰
۰

یادداشت

بیشتر
دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

برای ریشه‌یابی موفقیت این روزهای پرسپولیس که بعد از چهار قهرمانی متوالی در لیگ‌ برتر باز هم یکی از شانس‌های قهرمانی در این فصل است، باید در ابتدا به یک مثال اشاره کنم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر