jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۳۸۰۲۶   ۰۲ بهمن ۱۳۹۲  |  ۱۲:۲۸

هیات مدیره به پیشکسوت فوتبال اعتماد کرد

پروین باشگاه پرسپولیس را در اختیار گرفت

محمد رویانیان از مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس برای چهارمین بار استعفا کرد و این‌بار با استعفای رویانیان موافقت شد.

پروین باشگاه پرسپولیس را در اختیار گرفت

به گزارش جام جم ورزشی ، امروز علی پروین پیشکسوت پرسپولیس با تصمیم اعضای هیأت مدیره به عنوان سرپرست موقت باشگاه پرسپولیس انتخاب شد. البته قرار است به زودی اعضای هیأت مدیره دیداری با وزیر ورزش داشته باشند و پس از تشکیل جلسه هیأت مدیره مدیرعامل را انتخاب کنند.در شرایطی که به دلیل مشکلات مالی، اهالی فوتبال به ویژه هواداران سرخپوشان چهرههای سیاسی را بنا به موقعیت شان که می توانستند به باشگاه پول تزریق کنند بیشتر از اهالی فوتبالی مورد توجه قرار می دهند این بار یک چهره فوتبالی و پیشکسوت راس امور را در اختیار گرفت. هر چند گفته می شود این انتخاب موقتی است اما به نظر می رسد هیات مدیره باشگاه ضرورت استفاده از پیشکسوتان را در راس امور باشگاهها احساس کرده است.هواداران نیز در فضای تازه ایجاد شده در ورزش که به سمت و سوی تخصصی شدن می رود باید به خاک خورده های فوتبال ایران بیش از برخی افراد که چند صباحی وارد فوتبال می شوند ، اعتماد کنند.

برچسب ها: پروین
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر