jamejamnashriyat
کد خبر: ۶۳۷۹۳۷   ۰۱ بهمن ۱۳۹۲  |  ۲۲:۵۸

متهم هنگامی که در​خانه شاکی مهمان بود ، تصاویر​خصوصی را سرقت کرد

این بار​حسادت مردانه حادثه آفرید

مردی که در پی حسادت به زندگی یکی از اقوامش، تصاویر خصوصی همسر او را دزدیده و در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی قرار داده بود، از سوی پلیس فتای استان فارس دستگیر شد.

به گزارش جام‌جم، سرهنگ سیدموسی حسینی، رئیس پلیس فتای استان فارس در این باره گفت: چند روز پیش مردی با حضـــــور در پلیـــس فتا و ارائه شکایتی عنوان کرد تصاویر خصوصی همسرش در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی منتشر شده و آبروی خانوادگی‌اش از بین رفته است.

وی افزود: با تشکیل پرونده و شروع تحقیقات، جستجوی پلیس فتا برای دستگیری متهم اینترنتی آغاز و در ادامه ماموران مردی که دست به این کار زده بود، دستگیر و به پلیس فتا منتقل شد.

در مرحله بعدی شاکی به پلیس فتا فراخوانده شد و در مواجهه حضوری با متهم، وی را به عنوان یکی از اقوام شوهرش معرفی کرد.

رئیس پلیس فتای استان فارس یادآور شد: در ادامه متهم به جرمش اعتراف کرد و گفت به وضع زندگی شاکی و شوهرش حسادت می‌کردم و در پی فرصتی بودم تا از آنها انتقام بگیرم. به همین دلیل یک شب که مهمان این خانواده بودم، تصاویر خصوصی زن صاحبخانه را سرقت کردم و آن را در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی قرار دادم تا با این کار آبروی این خانواده از بین برود و مقدمات جدایی این زوج فراهم شود.

بنابراین گزارش، با صدور قرار قانونی برای متهم، تحقیقات تکمیلی از وی ادامه دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

قطعنامه صادر می‌شد دلیلی برای ادامه برجام وجود نداشت

قطعنامه صادر می‌شد دلیلی برای ادامه برجام وجود نداشت

در مورد موضوع عقب‌نشینی غرب از صدور قطعنامه علیه جمهوری اسلامی می‌توان گفت نوعی عقلانیت بین اعضای شورای حکام یا حداقل حرکت به سمت عقلانیت از سوی آنها وجود دارد و در این ارتباط هشدار افراد عاقل در جامعه جهانی منجر شد آنها از صدور قطعنامه ضدایرانی خودداری کنند؛ چرا که در صورت صدور قطعنامه، دیگر دلیلی برای حضور جمهوری اسلامی در برجام بی‌خاصیت وجود نداشت و به این ترتیب دست ایران برای کنار گذاشتن آن بازتر می‌شد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
حراجی جراحی!

درآمد بالا و ریسک کم عمل جراحی زیبایی سبب شده برخی پزشکان برخلاف تخصص‌شان به این بازار رو بیاورند

حراجی جراحی!

پیشخوان

بیشتر