jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۳۷۱۷۱   ۳۰ دی ۱۳۹۲  |  ۱۲:۲۰

بادکنک آقایان هر روز پر تر می شود

حمله به دایی در نشست مدیران باشگاهها

وقتی بزرگ این فوتبال زیر قراردادش با یک باشگاه می‌زند و به باشگاه دیگری می‌رود باید بازیکنانش قلیانی شوند.

حمله به دایی در نشست مدیران باشگاهها

به گزارش جام جم ورزشی ، صادق رئیسی‌کیا در جلسه امروز مدیران باشگاه‌های فوتبال ایران بدون نام بردن از فردی خاص گفت: یکسری افراد اندک در فوتبال هستند که می‌خواهند این رشته را در انحصار خود قرار دهند. وقتی بزرگ این فوتبال زیر قراردادش با یک باشگاه می‌زند و به باشگاه دیگری می‌رود باید بازیکنانش قلیانی شوند! وقتی آقایان مقابل پیشکسوت داوری ایران خود را پروفسور داوری می‌دانند باید شاهد یکسری مشکلات در فوتبال باشیم.

رییسی کیا از کسی نام نبرد اما بسیاری از حاضران با تاکید مدیرعامل باشگاه راه آهن سورینت و کدهایی که داد  نام علی دایی را در گوش هم زمزمه می کردند.ادامه حرف های رییسی کیا این شایبه را بیشتر کرد.

 وی ادامه داد: این آقایان در فکر این هستند که فوتبال را به انحصار خود در بیاورند،‌ متاسفانه در فوتبال نمی‌شود کار را با اخلاق پیش برد و انسان‌های اخلاق‌گرا دچار مشکل می‌شوند. می‌خواهم در نامه‌ای از تاج بخواهم به باشگاه‌ها دستور بدهد که هیچ مربی در ایران اجازه انجام کار خیریه در باشگاه‌ها نداشته باشد تا اگر فسادی پیش آمد نام باشگاه‌ها سر زبان‌ها نیفتد.

 مدیرعامل باشگاه راه‌آهن سورینت در ادامه انتقاداتش اظهار داشت: هر روز بادکنک آقایان پُرتر می‌شود! این دلیل نمی‌شود 4 گل برای تیم ملی زده باشی و بخواهی فوتبال را مصادره کنی. ما آنقدر در کشورمان جانباز داریم که به مملکت‌شان خدمت کرده‌اند و هیچ وقت هم منتی روی سر کسی نگذاشته‌اند.

 به گزارش تسنیم جلسه مدیران باشگاه‌ها امروز در غیاب محمد رویانیان و علی فتح‌الله‌زاده برگزار شد.      

برچسب ها: دایی
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر