وضعیت نگران کننده استقلالی ها

حیدری مصدوم شد

کد خبر: ۶۳۶۷۹۸
خسرو حیدری: فقط برد را در دربی می‌خواستیم

خسرو حیدری در خصوص بازی دربی گفت: بازی خوبی بود. هر دو تیم برای برد به میدان آمده بودند و هدف هیچ‌یک از دو تیم کسب مساوی نبود،‌ اما به هر حال فشار و حساسیت بازی روی عملکرد دو تیم تاثیر گذاشت تا نتیجه دربی با مساوی تمام شود

به‌گزارش جام جم ورزشی و به نقل از سایت باشگاه استقلال، خسرو حیدری در خصوص بازی دربی گفت: بازی خوبی بود. هر دو تیم برای برد به میدان آمده بودند و هدف هیچ‌یک از دو تیم کسب مساوی نبود،‌ اما به هر حال فشار و حساسیت بازی روی عملکرد دو تیم تاثیر گذاشت تا نتیجه دربی با مساوی تمام شود.
 حیدری در ادامه افزود: وقتی با ترکیب هجومی وارد زمین شدیم یعنی همه هدف و برنامه‌مان کسب پیروزی مقابل پرسپولیس بود، اما حساسیت بازی روی تیم تاثیر‌ گذاشت تا نتوانیم به خواسته اصلی‌مان که برد بود برسیم. با این حال من اعتقاد دارم همین که توانستیم صدرنشینی‌مان را حفظ کنیم خوب است،‌ امیدوارم در بازی‌های بعدی بتوانیم عملکرد بهتری از خود به نمایش بگذاریم. حیدری در ارتباط با اینکه به عنوان بازیکن اخلاق دربی انتخاب شد اظهار داشت: خوشحالم که توانستم به عنوان بازیکن اخلاق دربی انتخاب شوم همیشه سعی کردم در فوتبال با اخلاق و بی‌حاشیه باشم و امیدوارم از این پس هم همین‌طور عمل کنم.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها