مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس گفت: در دربی ما چند موقعیت داشتیم و رحمتی را اذیت کردیم، هواداران ما راضی‌تر از استقلالی‌ها به خانه رفتند.
کد خبر: ۶۳۶۷۴۱
خلعتبری:‌ صادقیان باید قدر خودش را بداند

محمدرضا خلعتبری در گفت و گو با  فارس درباره بازی با استقلال اظهار داشت: با توجه به شرایط جدول و فاصله 4 امتیازی استقلال با پرسپولیس، می‌خواستیم به هر طریقی که شده استقلالی‌ها را شکست دهیم و اصلا به مساوی فکر نمی‌کردیم. خودتان دیدید، به نظرم توپ چندانی به دست دروازه‌بان نخورد اما از آن سو رحمتی را اذیت کردیم.

وی افزود: استقلال در بازی مقابل پرسپولیس اصلا به دروازه ما نرسید اما ما دو سه موقعیت روی دروازه حریف داشتیم. خداراشکر توانستیم حداقل هواداران را خیلی راضی‌تر از هواداران استقلال به منزل بفرستیم.

خلعتبری در پاسخ سوالی که چرا دربی دلچسب نبود گفت: فوتبال همین است استقلال برای گرفتن یک امتیاز آمده بود و به نظرم به موفقیت هم رسید.

وی در پاسخ به سوالی که به نظر شما تا کی این تساوی‌ها در دربی ادامه‌دارد، گفت: ما بازی خودمان را انجام دادیم اما این دست ما نیست که تا کی باید تساوی در این دربی‌ها اتفاق بیفتد. من از این موضوع اطلاع ندارم و چیزی نمی دانم که حرفی بزنم.

خلعتبری در پاسخ سوال دیگری که آیا واقعا حرکت صادقیان در ابتدای بازی به شما شوک وارد کرد یا خیر گفت: اولا باید بگویم من با صادقیان دعوایی نداشتم. پیام در یکی یا ‌دو صحنه کمی ناراحت بود من به او گفتم کار تو کاملا اشتباه بود و اگر اخراج می‌شدی چه بلایی سر ما می‌آمد. احتمال داشت داور به پیام کارت قرمز بدهد به همین دلیل من به حالت بلند به او گفتم کار تو اشتباه بود. پیام هم پس از فریاد من ناراحت شد و من هم آن را به حساب جوانی‌اش گذاشتم. اشکالی ندارد ان‌شا‌ءالله دیگر تکرار نمی‌شود، پیام بازیکن خوبی است اما باید قدر خودش را بداند.

وی در پاسخ به سوال دیگری که به نظر تو حاشیه‌های قبل از دربی پرسپولیس چقدر در روند این تیم در دربی 78 تاثیر داشت گفت: ما همه چیز را قبل از دربی تمام کردیم و وقتی که داخل زمین شده بودیم فقط به برد فکر می‌کردیم. خودتان هم دیدید این مسئله را ثابت کردیم اما حساسیت دربی اجازه نداد که گلی از دروازه‌ها بگذرد. تازه اگر گل هم ردوبدل می‌شد حق ما بود چون شایسته پیروزی بودیم اما برای ما همه چیز تمام نشده و مطمئن باشید با موفقیت و تلاش در بازی‌های آینده باوجودیکه کار ما سخت شده اما باز هم می توانیم قهرمان شویم.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۱
آریا
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۴۶ - ۲۸ دی ۱۳۹۲
۰
۰
خلعت جان این صادقیان این چیزارو متوجه نمیشه باید سرش بخوره به سنگ تا بفهمه راستی یكی سنشو بهش یاداوری كنه قدیما به بزرگترا احترام میذاشتن

نیازمندی ها