jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۶۳۵۲۵۲   ۲۳ دی ۱۳۹۲  |  ۱۴:۳۵

مرد شیطان صفت که در پوشش مسافربر زنان را ربوده و مورد آزار و اذیت قرار می داد، با تیزهوشی یکی از طعمه هایش شناسایی و دستگیر شد.

شکارچی زنان تهرانی به دام افتاد

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از پلیس آگاهی تهران بزرگ،14 دی ماه امسال زن جوانی با مراجعه به دادسرای امور جنایی و طرح شکایت در خصوص ربوده شدنش از سوی راننده یک دستگاه خودرو سواری اعلام داشت که این شخص قصد آزار و اذیت وی را داشته است.

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع «آدم ربایی و تلاش برای آزار و اذیت» و به دستور قاضی هاشمیان بازپرس شعبه یازدهم دادسرای امور جنایی تهران، پرونده برای رسیدگی در اختیار اداره یازدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

شاکی پس از حضور در اداره یازدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ به کارآگاهان گفت: 13 دیماه به قصد خرید از منزل خارج شده و پس از خرید، قصد بازگشت به منزل را داشتم. پس از خروج از ایستگاه مترو گلبرگ، راننده یک دستگاه خودرو پژو که آرم و علائم شبیه به آژانس را نیز نصب کرده بود در مقابل پای من توقف کرد و من به تصور اینکه وی مسافربر است به مقصد خیابان جانبازان سوار ماشین شدم.

شاکی در خصوص نحوه ربوده شدنش از سوی راننده خودرو پژو اظهار کرد: پس از طی مسافت کوتاهی ناگهان راننده مسیر خود را به سمت اتوبان امام علی(ع) ـ مسیر جنوب به شمال ــ تغییر داد و همزمان درهای ماشین را قفل کرد. راننده یک عدد اسپری اشک آور در آورد و مرا تهدید به ضرب و شتم و حتی قتل کرد. پس از گذشتن از خروجی اتوبان شهید همت، راننده به داخل یک خیابان فرعی در اتوبان امام علی (ع) رفت و پس از طی مسافت کوتاهی توقف کرد. در طول مسیر مدام مرا تهدید می کرد و من نیز جز گریه و التماس کاری از دستم بر نمی آمد.راننده از ماشین پیاده شد و در عقب ماشین را باز کرد و قصد داشت تا مرا مورد آزار و اذیت قرار دهد که در یک لحظه با هل دادن وی به عقب موقعیتی برایم ایجاد شد که توانستم فرار کنم. دوان دوان خود را به اتوبان رسانده و در داخل اتوبان جلوی یک تاکسی را گرفتم و از راننده آن خواستم تا مرا به در منزل برساند.

با توجه به اظهارات شاکی در خصوص به خاطر سپردن شماره پلاک خودرو، بلافاصله یک دستگاه خودرو پرشیا نقره ای رنگ مورد شناسایی قرار گرفت.

در ادامه تحقیقات و با شناسایی آخرین مالک خودرو، کارآگاهان موفق به شناسایی جوانی به نام «دانیال . ق» 23 ساله شدند که شاکی پس از مشاهده تصاویر این شخص، وی را به عنوان راننده در زمان حادثه مورد شناسایی قرار داد .

با شناسایی محل سکونت دانیال در منطقه بزگراه رسالت، 16 متری اول و اخذ دستور مقام قضایی وی ساعت هفت صبح 16 دی ماه دستگیر و خودرو وی نیز در مقابل در منزل شناسایی و توقیف شد .

همزمان با دستگیری متهم و اعتراف وی به تلاش برای آزار و اذیت شاکی پرونده، وی به یک فقره آدم ربایی به شیوه مشابه و آزار و اذیت یک زن جوان اعتراف کرد که بلافاصله موارد مشابه مورد بررسی قرار گرفت و پرونده دومین شاکی، در کلانتری 137 نصر شناسایی و برای رسیدگی به اداره یازدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ ارجاع شد.

دومین شاکی نیز پس از حضور در اداره یازدهم و شناسایی متهم، اظهار کرد: ساعت 19 و 30 دقیقه 15 دی ماه در خیابان سلیمان خاطر به عنوان مسافر سوار یک ماشین شدم که در طی مسیر، ناگهان راننده تغییر مسیر داد و به بزرگراه کردستان - مسیر جنوب به شمال - تغییر مسیر داد و با تهدید چاقو مرا مورد آزار و اذیت قرار داد سپس در داخل اتوبان مرا از ماشین در حال حرکت به بیرون انداخت.

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ با اعلام این خبر، گفت: با توجه به شناسایی متهم از سوی دو شاکی پرونده و اعتراف صریح او به ارتکاب جرم، قرار بازداشت موقت برای متهم صادر و همزمان دستور انتشار بدون پوشش تصویر این شخص از سوی مقام قضایی صادر شده است.

سرهنگ آریا حاجی زاده افزود: به همین خاطر از دیگر شکات احتمالی پرونده که موفق به شناسایی تصویر متهم شدند، درخواست و دعوت می شود تا برای طرح و پیگیری شکایت خود به اداره یازدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ واقع در خیابان وحدت اسلامی مراجعه کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
نام بردیا
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۰۲ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۳
ساماندهی مسافركشها ونظارت بیشتربركارازانس ها می تواند ازاین فجایع جلوگیری نماید
۰
۰
امین
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۰۹ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۴
این بی صفتو باید مثله مثله كرد تا درس عبرتی برای سایرین شود
۰
۰
ایرانی
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۰۸ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۴
اعدامشون كنیدخیال همه راراحت كنید
۰
۰
هانیه
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۲۱ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۴
كثافت پس فطرت
۰
۰
سهیل
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۰ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۴
مراجع قضایی فقط برخورد قاطع : اعدام و كم كردن نفس اینگونه مزاحمین نوامیس كمترین مجازات برا این افراد و ارامش خاطر برای جامعه است
۰
۰
حسنی
United States
۱۳:۰۸ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۴
باید سن ازدواج پایین بیاید شرایط ازدواج آسان شود تا جلوی غرایز جنسی جوانان گرفته شود
۰
۰
شادی
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۲۱ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۴
اعدامش كنید كثافت رو
۰
۰
شادی
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۲۲ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۴
ممنون بابت عكسش
لطفا اسم و فامیل كامل رو هم بدید.
۰
۰
هادی
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۹ - ۱۳۹۲/۱۱/۱۵
هموطن گرامی پایین اومدن سن ازدواج هیچ تاثیری روی اعمال این حروم زاده ها نداره . این افراد خیلی خطرناك هستن در جا باید نابود بشن
۰
۰
م
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۲۸ - ۱۳۹۲/۱۱/۲۴
اعدام فایده نداره هر دو دستش رو قطع كنن تا همیشه تو عذاب باشه و جلوی چشم آشغالایی مثل خودش
۰
۰
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۵۹ - ۱۳۹۳/۰۱/۳۱
اعدامش كنین
۰
۰

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر