jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۳۵۲۴۹   ۲۳ دی ۱۳۹۲  |  ۱۴:۲۳

خطه سرسبز شمال در تسخیر چهره های مطرح

ویلاسازی، وظیفه خطیر فوتبالیست ها!

فوتبال شغل دوم و یا سوم فوتبالیست ها محسوب می شود، بسیاری از بازیکنان فوتبال شغل هایی دیگری هم دارند.

ویلاسازی، وظیفه خطیر فوتبالیست ها!

سایت جام جم ورزشی- این شغل می تواند راه انداختن تولیدی لباس باشد، می تواند رستوران داری باشد، می تواند راه اندازی یک نمایشگاه اتومبیل و یا یک بوتیک لباس های دخترانه و زنانه باشد اما پر تب و تاب ترین شغل در میان فوتبالیست ها ویلاسازی و خرید و فروش زمین در شمال کشور است. خطه سرسبز شمال آنقدر جذاب و دوست داشتنی هست که افراد زیادی را به طرف خود بکشاند به خصوص فوتبالیست ها که در طول سال درآمد زیادی کسب می کنند. در چند سال اخیر شمار بازیکنان و مربیانی که در شمال کشور اقدام به ویلاسازی و شهرک سازی می کنند زیاد شده است ، همانند مهدی رحمتی، علی کریمی، امیر قلعه نویی، علی پروین و چهره های متعدد و شاخص دیگر. گفته می شود یکی از فوتبالیست های مشهور در شمال زمین می خرد و سپس با چند تکه کردن آن و فروش به ویلاسازان سودی چند برابر می برد، یا فوتبالیستی دیگر که لوکس ترین ویلاها را در شمال می سازد. " ویلاسازی " مدت هاست در طبیعت بکر شمال کشور ادامه دارد و در این میان اهالی فوتبال نقش زیادی در پیشرفت سازه ها در این خطه ایفا می کنند. راستی ، سیاوش اکبرپور بود که می گفت در ایران فوتبالیست با درآمد میلیاردی وجود ندارد؟!

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها