jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۶۳۵۱۷۰   ۲۳ دی ۱۳۹۲  |  ۰۸:۰۹

مزاحم تلفنی وقتی موفق به برقراری ارتباط با دخترجوان نشد، با همدستی دو نفر از دوستانش وی را ربود و با انتقال به خانه‌ای، مورد آزار و اذیت قرار داد.

مزاحم تلفنی، دختر جوان را ربود

به گزارش جام‌جم، چند روز پیش دختر جوانی با حضور در شعبه اول بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان شهریار، از دو مرد به اتهام آدم‌ربایی و همدست دیگر آنها به‌اتهام آزار و اذیت شکایت کرد.

شاکی گفت: چند هفته پیش مردی با گوشی تلفن‌همراهم تماس گرفت و مدعی شد مرا در محله‌شان دیده و به من علاقه‌مند شده و خواست با هم دوست شویم، اما در پی تماس‌‌های بعدی او متوجه شدم، قصد مزاحمت دارد.

وی اضافه کرد: مرد مزاحم با ارسال پیامک‌هایی، مرا تهدید می‌کرد اگر با وی ارتباط دوستی برقرار نکنم، زندگی‌ام را تباه خواهد کرد.

شاکی یادآور شد: روز حادثه در خیابان یک خودروی پراید راهم را سد کرد و سه سرنشین آن به من حمله‌ور شدند و یکی از آنها گفت من همان فردی هستم که می‌خواستم با تو دوست شوم. حالا که خواسته‌ام را قبول نکردی، باید با ما همراه شوی.

وی خاطرنشان کرد: آنها کتکم زدند و با تهدید چاقو مرا به خانه‌ای منتقل و دو همدست مزاحم تلفنی، محل را ترک کردند و مرد مزاحم مرا مورد آزار و اذیت قرار داد.

شاکی گفت: از ترس آبرویم، موضوع را با خانواده‌ام درمیان نگذاشتم تا این که مرد آزارگر با من تماس گرفت و تهدید کرد اگر از وی و دوستانش شکایت کنم، تصاویری را که با دوربین مخفی فیلمبرداری کرده است، در شهر پخش و سی دی آن را نیز برای خانواده‌ام ارسال می‌کند.

وی خاطرنشان کرد: بعد از تماس وی، چند نفر از دوستانم گفتند از مرد جوانی شنیده‌اند که من مورد آزار و اذیت قرار گرفته‌ام. من هم موضوع را با خانواده‌ام در میان گذاشتم و برای شکایت از متهم و دو همدستش، اقدام کردم.

بنا بر این گزارش، با تشکیل پرونده و چهره‌نگاری رایانه‌ای از مرد آزارگر و دو همدستش، جستجوی کارآگاهان جنایی پلیس آگاهی شهرستان شهریار در غرب استان تهران برای دستگیری آنها آغاز شد.

معصومه ملکی - گروه حوادث

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۸
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
حمید
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۱۵ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۳
سلام
تا كی باید در مملكت اسلامی شاهد چنین مواردی باشیم.تا كی هتك حرمت.تا كی....
۰
۰
بهزاد
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۰۶ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۳
تومنطقه شهریار و رباط كریم خیلی جرم و جنایت میشه چرا مسولین كاری نمیكنند .اینجور آدمهای كثیف روتو ملاء عام اعدام كنید تادرس عبرت شود
۰
۰
صدرا
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۴۳ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۳
من از كار این آدم كثیف دفاع نمیكنم ولی بعضی از دختران و خانم ها هم واقعا با وضع زننده ای از خانه بیرون میان كه باعث جلب توجه این انسان های هوسران میشن به نظرم باید تذكری هم به دختران جوان داد.
۰
۰
جاوید
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۲۳ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۴
اعدام اعدام اعدام
۰
۰
منتقد
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۱۱ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۴
آخه مرد مزاحم شماره تلفن همراه شما را از كجا آورده ؟ غیر از اینه كه خودت بهش دادی
۰
۰
ایران
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۲ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۴
بیجا كردی كه باهاش دوست شدی اینم نتیجه اش
۰
۰
گذری
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۲۸ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۴
از دوستام شنیدم مرد جوانی گفته تو را آزار و اذیت كرده اند . اگر این دوستاتند كه با اون ارازل و اوباش رابطه دارند پس ریگی به كفش خودت هم هست .
۰
۰
محسن
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۴۵ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۵
خدا لعنت كنه دختر بد
۰
۰

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها