jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۳۴۴۰۹   ۲۱ دی ۱۳۹۲  |  ۱۲:۵۰

همه گیر شدن یک پدیده زشت در فوتبال

خالکوبی به اوج می رسد/تصاویر

خالکوبی در میان فوتبالیست ها ابتدا فقط به یک عبارت کوتاه و کوچک خلاصه می شد اما اکنون برخی از فوتبالیست ها سرتا پای خود را با اشکال عجیب و بعضا زشت منقش می کنند!

خالکوبی به اوج می رسد/تصاویر

سایت جام جم ورزشی- پیش از این تاتو کردن و خالکوبی به عنوان پدیده ای زشت شناخته می شد و به نوعی یک نوع تابو به حساب می آمد که بازیکنان فوتبال هم از آن پیروی می کردند. اما در فوتبال کنونی به نظر می رسد جدای از رقابت درون زمین و مسابقه، رقابتی هم بین فوتبالیست ها برای افزایش میزان خالکوبی های خود و حک کردن اشکال عجیب و غریب بر بدنشان وجود دارد. البته امید ما این است که فوتبالیست های ما به جای توجه و سرمشق قراردادن این حرکات زشت و ناشایست از فوتبالیست های بزرگ و صاحب نام، به رساندن مهارت های تکنیکی خود به سطح این بازیکنان بزرگ توجه کنند و توان تاکتیکی آنها را مد نظر قرار دهند.
در ادامه می توانید تصاویری از خالکوبی های عجیب بازیکنان معروف جهان فوتبال را مشاهده نمایید:

 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر